Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

ANTHRAX, MUNICIPAL WASTE - Brno

29.10.2022 19:00 v SONO music club

Na letošek ANTHRAX připadá 40. výročí od založení. Během této doby vydali 11 studiových alb, získali několik zlatých a platinových desek, šest nominací na Grammy a řadu dalších ocenění.
ANTHRAX v roce 1991 spoluprací s Public Enemy napomohli prolomit rasové, ale i žánrové bariéry, když společně vytvořili skladbu "Bring The Noise". ANTHRAX jsou rovněž první metalovou kapelou, jejíž hudba zazněla na Marsu, když NASA v roce 2012 zahrála jejich "Got The Time", aby probudila vozítko Mars Rover. Především spolu s Metallicou, Slayer a Megadeth patří do "Velké čtyřky" - čtyř kapel, které nadefinovaly žánry speed/thrash metal, které si našly miliony následníků a nepočitatelně fanoušků po celém světě.
Nás však zajímá budoucnost. ANTHRAX nekoncertní covid-pauzu využili k usilovné práci na dalším albu a především se po těch 40 šílených, ale skvělých letech, chtějí potkat s fanoušky. Příští rok tedy přijedou do Evropy, aby své výročí řádně oslavili. A aby to byly oslavy jak se patří, vyjma nových skladeb je třeba se těšit i na jejich společnost, crossover thrash rychlíky z MUNICIPAL WASTE!

THRASH TILL DEATH!!!