Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

ARMS AND SLEEPERS (USA/DE) + B. FLEISCHMANN (AUT) + KATASTR | Kabinet MÚZ

5.9.2023 20:00 v Kabinet MÚZ

ARMS AND SLEEPERS (USA/DE)
=====
Elektronická hudební skupina ARMS AND SLEEPERS založená v roce 2006 v Bostonu ve státě Massachusetts, která se postupem času transformovala v kreativní one-man projekt. Za ním stojí v Berlíně usazený muzikant Mirza Ramic. Extrémně aktivní zvukový mág, pod jehož rukama se rodí dokonalé elektronické downtempo, trip-hop, ambient, hip-hop i jemný pop.

Rok 2020 byl pro Arms And Sleepers dosud nejrušnějším rokem, kdy vyšla šestidílná koncepční hudební série, která obsahovala 3 plnohodnotná alba a tři EP. V roce 2021 projekt oslavil své 15. výročí řadou reedic a výročních edic. V roce 2022 vyšla na SlyVinyl Records skvělá plnohodnotná deska Former Kingdoms. Mirza Ramic má na kontě taky spolupráci a remixy Emancipator, Robot Koch, Blockhead, Yppah, Sun Glitters, Caspian, Helios, Ef, From Indian Lakes a další. Kouzelnou audio-vizuální show Amrs And Sleeprs jsme v Kabinetu MÚZ viděli už několikrát a těšíme se, co nového si pro nás připraví letos.

https://www.facebook.com/armsandsleepers
https://www.instagram.com/armsandsleepers/
https://armsandsleepers.com/

B. FLEISCHMANN (AUT)
=====
Spojování ambientu, elektronického experimentu a avantgardy. Výrazný rakouský hudebník B. Fleischmann, který je zároveň hvězdou německé alternativní scény soustředěné především kolem vydavatelství Morr Music.

https://www.facebook.com/b.fleischmannofficial

KATASTR
=====
Experimentální muzikantská dvojice Sváča (drums) a Patrik Tygr (electronics), která reprezentuje esenci táborské hudební scény. To je Katastr!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100043017499658
https://katastr.bandcamp.com/album/pigamoto

Podobné akce