Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

BNSU, Secret Aerobic Club, timmi, Säkkikangas

18.2.2024 18:00 v Punctum - Krásovka

BNSU - turecko japonské duo z Berlína, Utku Tavil za bicími, samplerem a no input mixem a Kazehito Seki za mikrofonem před hradbou BUSS: Big & Ugly Soundsystemu. Precizní, intenzivní sonické monstrum!
Čerstvý 7" možno zakoupit na místě.
https://bnsu.bandcamp.com/
Secret Aerobic Club je proměnlivé sdružení kolem Tomáše a Vojtěcha Procházků, které spojuje jazzové a improvizační hudebníky do nesourodé formace, produkující nepředvídatelnou hudbu s příměsí rocku, noise a dalších ingrediencí. Hudba vhodná k extatickému cvičení v tajném sportovním klubu i jako doprovod k němým filmům o strašidelných vetřelcích z vesmíru. Vzniklo jak nevyžádaný odštěpný produkt dua Peacock Kings, z jehož poslední nahrávky si také přivlastnilo název. V momentální sestavě vystoupí Tomáš Procházka, Vojtěch Procházka, Václav Kalivoda, Martin Debřička, Mikuláš Mrva, Leoš Kropáček a Martin Ježek.timmi - Slovenská producentka Adriana Vančová představí svou poměrně čerstvou nahrávku Theosis, která vyšla na kazetě na labelu Řehole ve spolupráci se Stoned To Death. Část základů pro její tvorbu čerpá z duchovní hudby, ze které se inspiruje a vytváří upravené party převedené do vokálů nebo kláves. Její nahrávky zahrnují hutné dronové plochy proložené noisem, akustickým pianem, syntezátory, vokálem, případně mluveným slovem.
https://timmmi.bandcamp.com/album/theosis
Säkkikangas - Martin Režný hraje na elektroniku a moduláry sólově nebo v improvizujících sestavách (Säkkikangas, Sklo, Wohrre, Furuburasuto, OUTbetweIN) v škále od zahlcujícího hluku až po téměř nezachytitelné zvuky (Koncert pro zvěř na ČRo Vltava). Kazety a vinyly vydává u Korobushka records.
https://mrtinrenskkikangas.bandcamp.com/.../live-at...