Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

BORN OF OSIRIS, ATTILA, AVIANA, CROWN MAGNETAR - Praha

17.3.2024 18:30 v Rock Café Praha

Egyptští bohové se připojí k hostině s Attilou.

Pro metalcorové Born of Osiris se album “The Simulation” stalo vyloženě odrazovým můstkem v jejich kariéře a jsou nyní ve fázi, kdy jsou schopni nám představit víc než bychom kdy čekali, dokazují to i na dalším albu Angel and Alien, které sklidilo vřelé reakce nejen od nejvěrnějších fanoušků. S příchodem nového kytaristy Nicka se částečně změnil způsob psaní nových songů. Kapela ráda objevuje nové hudební končiny a s potutelným úsměvem slibují nové album.

Attila provokuje a nutno říct, že to umí, to bezpochyb. Jejich neskutečně barevná a neustále pulzující výbušná směs metalcoru, rapu a snad i nu-metalu dokáže roztančit nejen mladé fanynky s růžovými vlasy, ale sem tam i nějakého toho staršího death metalistu, krčícího se v koutku. Poslední singly jako "FU4EVR" či "Mia Goth" možná překvapily trochu jiným, chcete-li měkkčím zvukem, ale rozhodně nezklamaly. Ostatně, nenechte se zmást, to co jste si vždy přáli od Attily na koncertě dostat, to dostanete, chaos!

Zářivou budoucnost si dovolíme prorokovat supportujícím AVIANA, jejichž drsnější breakdowny vás nenechají v Rock Café sedět v předsálí a výhrou budiž i výběr deathcorových Crown Magnetar.

Řekněme si to na rovinu, tenhle line up si zaslouží vyprodání!