Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.
zrušeno

Car Bomb, Conjurer, Frostbitt - Praha

13.3.2020 19:00 až 23:00 v Modrá Vopice

Roztěkaní matematici CAR BOMB vám rozhodí biorytmus

Newyorští šílenci a vizionáři CAR BOMB v Evropě zatím hráli jen festivalech. Na nich si - vč. Brutal Assaultu, kde dle očekávání předvedli famózní výkon - ověřili, jak na jejich vyšinuté schizo rytmy a jakékoli struktury dekonstruující hudbu budou reagovat na starém kontinentu. A jelikož vše fungovalo, s právě vyšlou čtvrtou deskou „Mordial“ se podlazení matematici vydávají na své první evropské turné, které pražskou Vopici přeskládá do kubistických tvarů.
Jejich hudba není na paření, skoro ničeho se v ní nedá chytnout, neb zasekávaná muzika s pokřivenými stupnicemi se neustále rozjíždí a zpomaluje, mění rytmy a tak narušuje kontinuitu. Někdo by si mohl připadat, že 45 minut dostává elektrické šoky, protože psycho riffy jak od Psyopus, pomathená neurotika Ion Dissonance a polyrytmický řád Meshuggah vám rozhodí biorytmus. No u toho musíte být, nemyslíte?!
Amíci věnovali pozornost i doprovodu, s nímž budou sdílet podia. Volba padla na dva mladé a velmi nadějné spolky. Angličtí CONJURER jsou sice post-malejší, ale očmoudlost blackem a údernost hardcore-sludge je činí zajímavými nejen atmosféricky, ale i strukturálně. Druhými jsou FROSTBITT z Norska, kteří zní jak srážka Korn s Meshuggah. Experimentální djent polohy nechávají vzpomenout na thall švédských Vildhjarta, ale celý sound, i když jde o nebouřlivé nu-groove pasáže, je veskrze progresivní.

Car Bomb
https://youtu.be/DcqTepxV_Lo
https://youtu.be/4wVZ-i4g2co
https://youtu.be/WCF2sDLJMsQ
https://youtu.be/EA5eIAfutYU

Conjurer
https://youtu.be/PDK56BamkxM
https://youtu.be/vgYK2DsL_4o
https://youtu.be/rLyTcuQYT9I
https://youtu.be/BzuBw4rfShM

Frostbitt
https://youtu.be/Mt8fLnFwGpU
https://youtu.be/G3qNvlooY4A
https://youtu.be/Z4tEuVhMJ_I
https://youtu.be/f6bvjhUpZ2I