Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Centinex, Korpsesoturi

19.5.2024 19:00 v Modrá Vopice

Stará škola švédského death metalu. To jsou, byli a vždycky i budou CENTINEX. Poctivě si to oddřeli již od začátků a prošli neúplatným sítem času. Společně s Dismember, Grave, Unleashed či Entombed nahráli své stěžejní desky v poslední dekádě minulého tisíciletí, tedy v období, ke kterému se každý ortodoxní deathmetalista zbožně modlí a přísahá mu fanatickou věrnost.
Po jedenácti dlouhohrajících albech, spoustě ípíček, po 34 letech s pauzou, která skutečnou kapelu posílí, ale nezabije, poprvé přijedou do stověžaté. Přivítejte je ve Vopici tak, jak si zaslouží!

Spolu s nimi z mrazivého severu dorazí i Finové KORPSESOTURI - povinnost pro fanoušky Bolt Thrower, Grave nebo Cannibal Corpse, kteří oldschoolový večer perfektně doplní. Hlavním cílem kapely bylo od samého začátku vytvořit syrovou energii, temné texty ve finštině a zvuk, který respektuje tradiční death metal staré školy - žádná sóla, žádné melodické party, nic víc, než je potřeba – a hlavně, žádné čisté vokály - jen death, který vám rozdrtí koule a páteř.

www.youtube.com/watch?v=adnZRfX4YXg
www.facebook.com/centinexofficial
https://open.spotify.com/artist/7DLdKCkMkrgltlWkg0dseU

www.youtube.com/watch?v=HU7MRtQYTG0
www.facebook.com/korpsesoturi/
https://open.spotify.com/artist/4a7K9VpFz6SjU9mupPkPew