Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

CHIRALITY křest - Noisebleed + Nocturnal Pestilence + Rise of Surya & special guests

7.8.2021 17:00 v Modrá Vopice

V sobotu 7.8. se chystá v pražském klubu Modrá vopice křest split alba Chirality, které společně vydaly kapely NOISEBLEED a NOCTURNAL PESTILENCE 28. května. Během večera vystoupí obě zmíněné kapely a můžete se těšit i na support, který zastupuje oblíbená, a další spřízněná parta obou kapel, progresivní RISE OF SURYA.

A co se bude vlastně křtít? Deska Chirality je výjimečná nejen tím, že se jedná o "splitko", ale také na ní uslyšíte vedle hlavních zpěvaček další čisté i growlující hlasy hostů, které si kapely přizvaly. Vzájemnou spoluprací na tomto albu obě kapely vystoupily ze své komfortní zóny a zajetých kolejí, a na "splitko" nahrály songy, které mírně vybočují z jejich klasického repertoáru a nikde jinde nevyjdou.

A protože Chirality je společným počinem obou kapel, nebudou chybět ani naživo oblíbené hostovačky - konkrétně skladby Phantom Mind od Noisebleed, a na The Witch nebo na epickou emocionální věc s českým názvem Slavín od Nocturnal Pestilence. Počkejte si!

Split album Chirality si můžete poslechnout na Spotify a dalších hudebních platformách. Fajnšmekři si mohou zakoupit limitovanou edici vinylů podepsanou všemi členy obou kapel, která vyšla v počtu pouze 20 kusů a již je téměř rozebraná. Proto neváhejte a napište si kapelám o svůj jedinečný kousek do sbírky domácích metalových interpretů!

Pokud máte přes léto hlouběji do kapsy, určitě vás potěší fakt, že vstupné na akci 7.8. je dobrovolné! Doporučujeme však podpořit všechny účinkující kapely alespoň menším příspěvkem na cestovní výdaje ;)