Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

CLAWFINGER

6.11.2021 18:30 až 22:00 v ROXY

CLAWFINGER v ROXY!

06 / 11 / 2021 / PRAHA / ROXY

Nekompromisní crossoveroví CLAWFINGER se po čtyřech letech vrací do České republiky a nabízí to, co si věrný fanoušek jejich divokého rapmetalu nemůže a ani nechce nechat ujít, klubový koncert!
6.11.2021 provětrají sympatičtí Skandinávci podzemní prostory pražského klubu Roxy a po památném vystoupení v Abatonu je jasné, že se máme nač těšit.
Od okamžiku, kdy poprvé zazářila jejich severská hvězda, uplynulo již neuvěřitelných jednatřicet let. Zatímco debutovým albem z raných devadesátek „Deaf Dumb Blind“ rozkopali do té doby zaběhnuté postupy na tvrděrockové scéně a doslova šokovali veřejnost svým provokativním a svou kritikou stále aktuálním singlem “Nigger”, dostává se kapela během dalších desetiletí i do lehce odlišných stylových poloh, protože v jednom žánrovém šuplíku by se dle vlastních slov, utloukli navzájem. Po posledním studiovém počinu z roku 2007 se nyní schyluje k nové desce, kterou by následující turné mělo podpořit a ukázat CLAWFINGER v plné neutuchající síle a nepolevující ve svých názorech na Svět a dění okolo sebe.

FB event:

CLAWFINGER:
https://www.youtube.com/watch?v=rq0rwbYuFRU&ab_channel=ClawfingerOfficial
https://www.youtube.com/watch?v=mKfVYxPo1Y4&ab_channel=ClawfingerOfficial
https://www.youtube.com/watch?v=_ng1ovEr46c&ab_channel=ClawfingerOfficial
https://www.youtube.com/watch?v=eqH7tSGFQus&ab_channel=ClawfingerOfficial


předprodej:

Obscure E-ticket: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/393

dále pak v síti Ticketmaster