Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Cryptopsy, Atheist, Almost Dead

2.3.2024 18:00 v Black Pes Music Club

Kanadští CRYPTOPSY jsou známí svou technickou zdatností a brutálním zvukem. Od svého založení v roce 1992, vydala kapela osm řadových alb. Od svého debutového alba "Blasphemy Made Flesh" nastavila tato kapela z Quebecu nová měřítka v death metalu svým nekompromisním útokem plného brutality.

Jejich další desky jako "None So Vile", "Whisper Supremacy" a "Once Was Not" upevnily pozici CRYPTOPSY jako vrcholných dravců žánru. Během své kariéry odehráli přes 1000 koncertů ve 47 zemích a jejich čerstvá novinka "As Gomorrah Burns" upevňuje jejich nadvládu v death metalovém žánru. Na své koncertní šňůře jsou připraveni zdecimovat i pražské pódium.

Večer doplní nemenší bezbožní ATHEIST oslavující dvě své stěžejní desky, a to jejich debutové album "Piece of Time" následné "Elements". Přestože se kapela potýkala s nepřízní osudu, vydala tři alba, která si získala trvalý respekt pro svůj vynalézavý a zároveň muzikantsky i posluchačsky náročný styl. ATHEIST začínali v 80. letech jako thrashmetalová kapela, rychle se vyvíjeli s měnící se sestavou. Jejich debutové deska představila hutné a náročné aranže a definovala jejich death-jazzovou identitu. Nyní se vrací do klubu Black pes po dlouhých 18 letech, kde naposledy vystoupili v létě 2006.

Koncert zahájí o poznání mladší kalifornští ALMOST DEAD se svou demoliční kombinací thrashe, groove metalu a hardcoru.

Cryptopsy, Atheist, Almost Dead - Praha
2.3.2024 - Black Pes