Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Cult of Fire / Malokarpatan - Praha

5.9.2020 19:00 až 22:00 v Palác Akropolis

Cesta k dosažení blaženosti započne v pražské Akropoli

Po exkluzivních vystoupeních ve více než 30 zemích se v říjnu a listopadu 2020 uskuteční první evropské turné CULT OF FIRE. Formát komplexního turné a ne jednorázových koncertů byl k novému albu, setlistu i pódiovému vizuálu zvolen speciálně pro toto turné, neb některé ze součástí dekorací by nebylo možno přepravovat letecky.
Nové dvojalbum CULT OF FIRE dostalo jméno „Moksha/Nirvana“ a vyšlo pod křídly Beyond Eyes Productions. Jedná se o dvě neoddělitelně spojená alba jako jsou paže a údy smrtonosné bohyně Kálí neoddělitelně spojené s jejím tělem. Jak už název desky napovídá, jedna část dvojalba je tematicky orientována na hinduismus, druhá na budhismus. Dvě části, jedno tělo - dvě cesty, jeden cíl.
Fyzické nosiče (double LP/double CD) dne 20. února 2020 digitálně vydaného dvojalba vyšly o měsíc později 21. března. To byl i původní den jejich nultého vystoupení ke zmíněnému evropskému turné, které se nakonec vzhledem k nastalé situaci s koronavirem pro zákaz českou vládou akcí nad 100 lidí posunulo, jakožto celé EU tour z března/dubna, až na 5. září. To krom možnosti zakoupit nosiče a nový merch bude jediná příležitost českých fanoušků nové skladby slyšet živě v novém koncertním vizuálu.
Turné vč. pražského koncertu se jako speciální host budou účastnit slovenští MALOKARPATAN. I ti budou propagovat nové album - vyšlo 20. března u Invictus Prod.
Koncert 5. září v pražské Akropoli a samotné turné bude jedinou - a tedy exkluzivní - příležitostí vidět CULT OF FIRE na evropských pódiích - nebudou žádné festivaly ani jiná vystoupení!

Cult Of Fire

https://cultoffire.bandcamp.com/album/moksha
https://cultoffire.bandcamp.com/album/nirvana
-
http://www.cultoffire.cz
https://cultoffire.bandcamp.com
https://www.youtube.com/channel/UCkiRorQoMM7PGH8OPaOHl7Q
https://www.instagram.com/cultoffireofficial/
http://www.beyondeyesshop.com

Malokarpatan

https://invictusproductions666.bandcamp.com/album/krupinsk-ohne
https://malokarpatan.bandcamp.com/