Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Dave Phillips, Jealousy Party & Utku Tavil, Ganfield+Jakeš+Režný

15.9.2021 19:00 v Punctum - Krásovka

DAVE PHILLIPS se na scéně pohybuje více než 25 let, objevil se na více než 190 nahrávkách, odehrál kolem 500 koncertů ve 40 zemích.
Rituální protestní hudba, zvukový aktivismus, humanismus. skladba, audio umění, psychoakustika, experimentální hluk, musique concrète, performance. hlas, mikrofony, objekty, elektronika, terénní nahrávky, video. Na scéně od r. 1987, spoluzakladatel Fear of God, zmiňovaných vedle Napalm Death a Extreme Noise Terror (aktuálně má tedy s těmito formacemi společnou především neskutečnou intenzitu!), zastoupený svými nahrávkami na 150 albech, švýcarský sonický mág Dave Philips.

https://dave-phillips.bandcamp.com/ https://soundcloud.com/dave-phillips

Jealousy Party - osoby a nástrojové obsazení jsou nejisté. Už déle než 15 let tvoří jádro souboru Mat Pogo a WJ Meatball (hlas, kytary, přehrávače médií, objekty), na koncertech a nahrávkách se k nim přidává množství dalších hudebníků: JD Zazie, Nicolas Wiesse, Talibam!, Edoardo Ricci a další. Tentokrát to bude Utku Tavil (bicí, no input mix)

Jealousy Party produkují pestrý mix hudby, připomínající surfování po rádiových mixtapech žánrově různě zaměřených stanic (hardcore, soul, free jazz, pop atd..)))

https://jealousyparty.bandcamp.com/

Kena Ganfielda, Daniela Jakeše a Martina Režného znáte z The Mond, P.I.O., Koroze, Jasnovidce, Sklo, Säkkikangas. Takhle je neznáte...