Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Dave Phillips●BNSU●TALK = TROUBLE●NBDY●Säkkikangas●USNU?

17.9.2020 18:00 až 22:00 v Punctum - Krásovka

DAVE PHILLIPS se na scéně pohybuje 25 let, objevil se na více než 190 nahrávkách, odehrál kolem 600 koncertů ve 40 zemích.
Rituální protestní hudba, zvukový aktivismus, humanismus. kompozice, audio umění, psychoakustika, experimentální hluk, musique concrète, performance. Hlas, mikrofony, objekty, elektronika, terénní nahrávky, video. Švýcarský sonický mág se na scéně pohybuje od r. 1987, kdy spoluzaložil Fear of God, zmiňované vedle Napalm Death a Extreme Noise Terror (aktuálně má tedy s těmito formacemi společnou především neskutečnou intenzitu!)

Spojením sólových projektů hlasového ekbilibristy Kazehita Sekiho (SELF TOXICATION) a experimentujícího bubeníka Utku Tavila (BEEATSZ) vznikla sonická příšera BNSU. Totálně nahlas, žádné na maximum neexistuje, aby nebylo možné jít ještě dál..

NBDY
https://nbdyhn.bandcamp.com/music

TALK=TROUBLE
https://soundcloud.com/talkistrouble
https://talkistrouble.bandcamp.com/

Säkkikangas
https://soundcloud.com/martin-re-n-701527785
https://mrtinrenskkikangas.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=MERiADlJO2E

USNU? - svérázný solitér z Brna, známá postava tamější grindcorové scény (kapela 6mas). Svůj přímočarý noise staví na kontrastech popových či lidových samplů a různých hračiček, jakou je například stolní cvrnkající fotbálek prohnaný krutou kombinací efektových krabiček. Na kontě má zatím kolaboraci s Uncle Grasha’s Flying Circus, kde se věnoval náročnějším powerelectronics plochám, jeho živáky jsou ovšem pověstné energií a odzbrojujícím humorem! Tohle si užijete, i pokud hluk vyloženě nevyhledáváte!