Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

DeadSpace, Lebensucht + support

29.3.2020 19:00 v Underdogs

!UPOZORNĚNÍ!
++ Vzhledem k aktuální situaci ohledně rozšiřování nákazy COVID 19 plně respektujeme pokyny orgánů státní správy o omezení počtu účastníků a tak je kapacita klubu limitována na 70 diváků. Sledujte prosím pravidelně oznámení na této stránce; může se stát, že vzhledem k průběhu šíření virové nákazy může být celá akce zrušena. ++

Spojení dvou zajímavých uskupení, australských atmo-depressive blackových DeadSpace a nekompromisních rakousko-belgických Lebensucht navzdory nepřízni doby vyráží na své první společné turné, kdy nevynechají ani ČR, a to zastávkou v klubu Underdogs.

DeadSpace

Nedávno vzniklé 5ti členné uskupení z australského Perthu neváhá svou verzi blackové temnoty a syrovosti obohatit o depresivní zatěžkanost či naopak smysl pro gotickou melancholii. Nové album "A Portrait of Sacrificial Scars", představuje zajímavě neotřelé, avšak relevantní spojení démonické agrese i smyslu pro melodie.

Lebensucht

Nekompromisní evropské komando pod vedením charismatické divy S Caedes, která se našemu publiku představila coby vokalistka při dosud jediném koncertu Yhdarl, nezůstane nic dlužná pověsti subkultury z níž hudebně vychází a pod svým vedením rozpoutá nefalšovaný malstróm černěkovové vichřice a démonických inkantací. Zapomeňte na představu nežné frotnwomen, S Caedes a její komando pekelníků z vás všechny iluze o umělecké něžnosti žen v umění spolehlivě vyžene!

Vstup : 350 Kč - pouze na místě