Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Dreamcrusher [us]+ Kill Alters [us]

8.10.2023 19:30 v Underdogs

pražská premiéra
syrové emoce a syrový noise
špunty s sebou

Valící se vlny zvuku, které cítíte po celém těle i intenzivní prožitky, které jsou abstraktní a přitom bolestivě konkrétní.

V pražském klubu Underdogs’ se 8. října českému publiku poprvé představí američtí umělci Dreamcrusher, kteří na pomezí hutného noisu, hardcoru, post-punku nebo IDM tvoří už dvě dekády hudbu zformovanou hledáním hranic sebevyjádření.

https://youtu.be/_ou2OK8xixg

Pro tvorbu 𝘿𝙧𝙚𝙖𝙢𝙘𝙧𝙪𝙨𝙝𝙚𝙧 je hnacím motorem otázka identity – queer, nebinární a afroamerické. Politické i hluboce osobní otázky se potkávají v monolitických noisových blocích, které svou syrovostí přenáší citové prožitky. Dreamcrusher letos vydali nové EP Suite Two, loni se představili například na loňském Le Guess Who? a letos se chystají na berlínský Atonal. Jejich show hraničící s performance usiluje o přímé napojení na publikum, provokuje a vtahuje do zjitřených emocí.

Po boku Dreamcrusher zahraje v New Yorku usazené trio 𝙆𝙞𝙡𝙡 𝘼𝙡𝙩𝙚𝙧𝙨, které se svými hyperaktivními vokály i atmosférickými tracky s přesahem do industriálu i hip hopu zaujalo publikum i hudební kritiku se svým loňským albem Armed To The Teeth L.M.O.M.M.

Vstupenky jsou v síti GoOut za 390 Kč.
https://www.heartnoize.cz/.../dreamcrusher-kill-alters.../

English
https://www.heartnoize.cz/dreamcrusher-kill-alters.../

Dreamcrusher
https://dreamcrusher.bandcamp.com/album/suite-two
https://www.instagram.com/drmcrshr/

Kill Alters
https://killalters.bandcamp.com/album/kill-alters
https://www.instagram.com/kill_alters