Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Eternal Noise Misery vol. III

24.4.2020 18:00 až 25.4.2020 23:30 v Eternia Smíchov

Eternal Noise Misery vol. III - máte se na co těšit! Tentokrát už dvoudenní anihilace napříč extrémními žánry.

TONER LOW

Holandská stálice stoner doomu se vrací do Prahy! Po tom co ve společnosti Rato Triste a Dětí Deště před dvěma lety totálně zválcovali publikum, a doslova jej přenesli kamsi do jiného astrálního světa, kde v nekonečných lánech konopí a v pórovitých tunelech pestrobarevných muchomůrek volně levitujících vzduchem našli opravdovost, přislíbila tahle parta sympaťáků účast na ENM vol 3. Bude tomu 22 let co Toner Low v nezměněné sestavě valí svůj monolitický bong pomalu kupředu a na samé hranici snesitelnosti hluku. Zatím poslední release je z roku 2015, takže můžeme očekávat podobný set jako minule a to se máme na co těšit. Dámy a pánové - legendární Toner Low!

https://tonerlow.bandcamp.com/

GRIST

Pařížské přepadové komando nejrychlejšího nasazení se nebude zdržovat žádným povolením k zásahu a s kadencí lehkého kulometu Chauchat rozstřílí celej Staropramen na prvočísla. Grist jsou svěží uragán s prozatím jedinou nahrávkou z roku 2018 a drtí klasickej ultradojebávací HC grind se stopáží okolo minuty. V sestavě mimo jiné ex členové Zubrowska, nebo třeba blackened deathmetalových Ritualization.

https://grist-grind.bandcamp.com/

KRUSH

Je tomu bezmála 25 let co tahle parta bludných holanďanů vtrhla na scénu. Férovej deal mezi crustem a grindem si spokojeně uhání vpřed, jako whermacht na dvoutaktu a kosí co se mu připlete do cesty. Krush maj odehráto nespočet koncertů a u nás taky nejsou žádnou neznámou, ve své biografii například vzpomínají ranní gig na Obscene Extreme 2003 :) Vydáno nějakých 10 nahrávek, takže zásoba munice na vaši popravu dostatečná. Otevři lahváč zubama a pamatuj: proti crustu žádný dišputát!

https://row.home.xs4all.nl/krush/

BLIND MONARCH

Bezútěšný soundtrack reality všedního dne ve městě oceli. Album “What Is Imposed, Must Be Endured” (2019) bylo nahráno kdesi na severu Anglie v opuštěným baráku a výsledkem je monumentální požírač zármutku, těžkotonážní ultrapomalej sludge doom moloch čtyř skladeb, který daj dohromady bezmála hodinu - adekvátní hudební doprovod k zoufalýmu vysedávání v irský putyce, z níž podlitýma očima, skrze zamaštěný sklo pozoruješ, jak se na dně Sheffieldských uhelných pánví, skrápěni kyselými dešti schází zatoulaní psi a vychrtlí vyjí na krvavý měsíc. Tvoje jediná budoucnost, je žádná budoucnost. Poklekni před plakáty Dystopia, Winter, nebo Bell Witch a mocně šňupni kaolinu, abys tenhle down tempo umírák ustál. Deo Adjuvante Labor Proficit.

https://blindmonarch.bandcamp.com/releases

ROXOR

Kult železnej tyče z Vranova nad Topl’ou. Ultimátní raw punk, crust, metal rubanice, která nekompromisně katruje hrubé zrno od plev. Roxor mají na kontě 2 desky, demáč, splity s Risposta a nejnověji s Beton, kteří byli na soupisce prvního ENM. Obzvláště nejnovější matroš je neskutéčná crusty palba která tě posmýká jak pytlík s hašlerkama. Masivní kytarový zvuk, kobercový nálet bubeníka a texty co tě rozhodně nenechají v klidu - až s tebou Roxor skončí, budeš krehký ako porcelán starej mamy!

https://roxor.bandcamp.com/

DECULTIVATE

Kde se vzala tu se vzala, zhruba před třemi lety vtrhla s intenzitou buldozeru na scénu československá trojice Decultivate a začali se dít věci. Po následných personálních rošádách se nyní už čtveřice naplno zabydlela na pódiích od Brna po Izrael a s dvěma vydanými dvanáctipalci (jeden split s Östra Torn, kteří hráli na ENM 1) v tlumoku seriózně likvidují publikum masakrálními sety. Jedinej tuzemskej ekvivalent k bestiím jako Converge, Cursed, nebo All Pigs Must Die tě spolehlivě vystřelí z papučí. Kníry, prošlápnutý plíce a loupání strupů tupou sekyrou!

https://decultivate.bandcamp.com/

SEE YOU IN HELL

Jihomoravská stálice hard core punku, na scéně už 20 let a aktuálně s novou studiovkou "Život ve strachu". V soupisce ENM se objevili už na prvním ročníku, ale kvůli zranění zpěváka nakonec nemohli vystoupit, vloni z časových důvodů, tak teda do třetice! Pokud se snad vůbec najde někdo kdo by SYIH neznal, nečekejte nic jinýho, než agresivní hard core punk, se silnými texty a v současnosti dost řízlej metalem, který plíživě jako smrad z kontejneru infiltruje do tohoto ranku už od 80-sátých let . Rychlý pogo a Jožku, kterej během setu žere chilli papričky. Ostří jako katana, jedovatí jako Starobrno.

https://seeyouinhell.bandcamp.com/

PUSTINA

Raw black metalová vichřice funící po Šumavských hřebenech o sobě opět nenápadně dává vědět. Pustina se zrodila někdy v roce 2013 - po dvou nahrávacích session spatřila tmu světa limitovaná kazeta hudebně zmrzačených textů Josefa Váchala, proběhly asi 4 zběsilé koncerty a šlus! Saň ulehla zpátky do svého brlohu pod Kvildou a jen nenápadně vystrčila růžek účastí na kompilaci Jdi a dívej se v roce 2015. Nyní vychází vynilová reedice původní kazety a trojice opatrně odkývala vystoupení na ENM III. Sestava je tvořená členy LVMEN, LAHAR, I AM PENTAGON a mnoha dalších, čeká nás velmi noisy chaotický výprask, na hranici destrukce.

https://madmusickcz.bandcamp.com/album/pustina-p-edtucha-nast-vaj-c-zimy-10-ep-2019

SYSTEMIC DAMAGE

Poctivá old school grind rubanice chalanov z Roxor. Nepřemýšlej o žádný progresi, Systemic Damage ti hned ukážou jak se na lopatu sedá - rovnou z první klasickej náser, támhle trošku švédska, splašená dvoušlapka střídá disbeatovej zatloukač, do dvou minut je to hotový. Vyšla prozatím jenom kazeta, jinak to SD mastí nějakých 10 let a zahráli si třeba po boku Exhumed, Napalm Death, Toxic Holocaust... Připrav se na běhání po stropě!

https://differentrecords.bandcamp.com/a…/systemic-damage-s-t

SKIP LIFE

Jak je u nás dobrým zvykem, servírujem opět nikde neslyšenou lahůdku! Skip Life je spontánní nápad z backstage na předchozím ročníku Eternal Noise Misery. Radek (Decultivate) s Alešem (Gospel of the Future, Repelent SS) a Ondrou (Lycanthrophy) zjistili, že májí rádi starej powerviolence tak, jak se hrál na počátku 90.let v Kalifornii a že by chtěli něco takovýho zkusit. Na první zkoušce pak vzniklo 5 songů v duchu Infest, Crossed Out nebo Lack of Interest. Žádný objevování Ameriky, jen worship kapel, který asi už dneska nikdo moc neposlouchá. Prostě spirit of 1993 = powerviolence. Časem nás čeká i nějaká ta nahrávka a především návrat do časů legendární kompilace In The War With Emo.

DISTASTE

Balistická zpráva beze vší pochybnosti dokládá, že pachatelé používají Ženevské Konvenci zcela odporující zbraně hromadného ničení v intenzitě srovnatelné se skandinávskými minomety Nasum, nebo Rotten Sound. Rychlost a brutalita útoků je nastavena na vyrovnanou míru a tudíž je výsledkem groovy masakrální grindcore se zcela masivním zvukem. Podařilo se zjistit, že pachatelé se skrývají v Rakouském industriálním velkoměstě Linz a odtud neporaženi útočí již rovných 20 let, což potvrzuje osm studiových záznamů.

https://distastegrind.bandcamp.com/

ROUGH TOUCH

Druhá kapela kterou nám dohodili Hluch Crew a opět úplně mladá krev z Itálie. Rough Touch vznikli teprve v loňském roce a s demáčem ještě teplým z výroby vyráží ve společnosti Fate plenit evropu. Mastný houně v truckerkách s rovným kšiltem, šortky a křivák - jinými slovy RT hážou do míchačky rovným dílem thrash metalové špíny a hard coreové energie, to vše zastřený nahallovaným zvukovým kabátem. Výsledek se sympaticky blíží prdel nakopávajícím Power Trip!

https://roughtouch.bandcamp.com/

NARCOSA

O tom, že anestezie vyvolaná užitím nepřiměřeného množství narkotik je správná cesta životem, tě přesvědčí zcela nová sebranka známých firem z mokrý čtvrti (Encore, Gomora, Black Aspirin, Capsaicin, Fear Of Extinction..), který se rozhodli tentokrát trošku přitvrdit. Ultimátní průnik riffmakera Matta Drahoty do Bolt Thrower a zpět k Marku Pikeovi oblečenej do černý a podlazenej níž, než hodnocení filmů Zdeňka Trošky, zkazí ráno i tomu největšímu optimistovi. Počítej se setem do 20ti minut, potom šlus a fórky s polským přízvukem, przysięgamy.

FATE

Letošní ročník jsme vyšperkovali také drobnou kolaborací se spřátelenými Hluch Crew, kteří na ENM nabookovali dvě kapely. První z nich je na poměry festivalu netradiční, ovšem o to velkolepější - jsou to iatlští Fate, hrající královskou disciplínu Heavy Metal! V tradičním maidenovském kabátě se na vás vrhne kytarová meluzína, dvoukopákový kvapík a vokál levitující ve výškách úrokové sazby dopravního podniku. Fate jsou se dvěma demy na samém začátku své doufejme dlouhé cesty a my rádi, že je máme na soupisce.

https://facethefate.bandcamp.com/

V0NT

Nad postapokalyptickou Prahou se nese tepající industrální beat STROJE, jež se prolíná s nekonečnými výbuchy čehosi v podzemním metru a děsivým křikem přeživších lidí, který se ztrácí kdesi ve fosforové inverzi. Lidstvo už ztratilo veškerou naději a pouze v neutuchající agónii přežívá, dopíjí zbytky kontaminované vody a schyluje se ke kanibalismu. V tomto neutěšeném stavu se městem jež připomíná už jen zpuchřelý vřed plíží maskovaný zkázonoš. V0NT vytrvale sleduje okolí Stínadel a se škodolibou radostí doráží plahočící se nebožáky v jejich beznadějné snaze přežít.
V0NT - EBM, zkáza, smrt.

https://v0nt.bandcamp.com/