Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS - Praha

5.12.2023 18:30 v MeetFactory

FEAR FACTORY v Meet Factory!

Stylotvůrní a jedineční FEAR FACTORY se v nové sestavě konečně vrací do Evropy a berou s sebou BUTCHER BABIES a IGNEA!

Ať FEAR FACTORY udělají cokoli, budou čelit především otázce, jak se tato esenciální kapela popasovala s výměnou svého klíčového člena a zpěváka Burtona C. Bella, což na metalové scéně byla jedna z nejdiskutovanějších událostí posledních let.
Fanoušci ale odpověď z youtubových live videí a několika přezpívaných singlů novým hlasem už znají. Skvěle!
Milo Silvestro, novic u mikrofonu z italského Říma, je totiž alegoricky řečeno doslova kapelní 'New Messiah' a znovuzrozením ikonického hlasu C. Bella. Je tak definitivně jasno, že z pásu továrny na strach vyjede další soubor industriálních součástek plných moderního extrému, který k životu přivádí soundtrack dystopické postapo budoucnosti, kde vládnou ocelová kola, která svůj chromový odlesk zrcadlí do očí posledních zbytků vyděšeného lidského pokolení v otroctví.

Spolu s Fear Factory přijedou BUTCHER BABIES, IGNEA a GHOSTS OF ATLANTIS.

BUTCHER BABIES se se svou cílevědomostí a nadupaným koncertním vystupováním po celém světě stávají ikonami. V divácích totiž jejich výbušná energie a hypnotická přítomnost dvou hlasů divokých frontmanek Heidi Shepherd a Carly Harvey, které ze sebe na podiu vždy vydají vše, vyvolává touhu po další porci hutné groove moderny, kde proti sobě staví brutální, agresivní riffy a melodie. Nové album vyjde v červenci!

Sestavu doplňují ukrajinští IGNEA, kteří mísí heavy riffy, breakdowny i blastbeaty se symfonickými, elektronickými a folkovými prvky. Progresivní přístup na jejich právě vydané třetí desce u Napalm Records doprovází melodie, groovy a místy doslova soundtrackový zvuk.

Se soundtrackovostí si pro svou symfonickou nadstavbu pohrávají i britští deathmetaloví melodici GHOSTS OF ATLANTIS. Ti v roce 2021 vydali oceňovaný debut 3/6/2/4, ale už na podzim 2023 u Hammerheart Records jim vyjde druhá deska Riddles Of The Sycophants.

-----------------------------------------------------------------------
FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS

5. 12. 2023 - Praha, MeetFactory

Nejlevnější vstupenky na Obscure: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/597

Předprodej i v sítích Ticketmaster a GoOut: https://goout.net/.../fear-factory+butcher.../szwonuv/.