Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.
zrušeno

Female Fronted Frenzy (NoiseNight)

24.10.2020 18:00 až 23:30 v Modrá Vopice

FEMALE FRONTED FRENZY - večer ženských extrémních vokálů. Již druhým rokem můžete čekat to nejlepší z české metalové female growlers scény!

Po loňskym roce přicházíme opět s úspěšnou minitour, kde se ve 3 největších městech ČR představí 4 metalový kapely s holkama za mikrofonem. Představujeme 2 hlavní kapely letošního ročníku. Kompletní line-up se dozvíte již brzy.

Diligence
Letos představujeme jako hlavního interpreta death-metalovou kapelu Diligence. V čele s Dahlien je na scéně tahle parta už 7 let a má za sebou nespočet koncertů včetně fesťáků jako Czech Death Fest, Death Coffee Párty a další. Sama kapela o svojí produkci říká: „Naše hudba je vnímána jako death metal, který je ale podle nás ve svém klasickém pojetí už trochu zasmrádlý. Skladby na novém albu jsou opravdu velmi tvrdé, zároveň jsou v nich momenty, které stylově odbočují. Některé jsou thrashmetalové, jiné blackmetalové, jsou tam i emotivní pasáže, prostě chceme být pestří, zajímaví a nápadití. Death metal je přesto základ a strašně nás baví.“ (Zdroj: novinky.cz)

Noisebleed
Ani Noisebleed nejsou na český metalový scéně žádnými nováčky. Na scéně jsou již 10 let, ale aktivně působí v aktuální sestavě v čele s Evou od roku 2015. Žánrově jsou Noisebleed nejblíž metalcoru s djent a melo-death prvkama. Výrazný jsou především kytarový riffy proložený breakdowny. A co o kapele píše server marastmusic.com: "Noisebleed by mohli být přední žánrovou kapelou v Česku, pokud na sobě budou dál makat a budou chtít do toho něco investovat. Působí totiž jak načasovaná bomba, která jednoho krásného dne skutečně může explodovat."

Atlas Coelestis
Progresivní parta z Berouna v čele se zpěvačkou Bárou, která střídá growl s čistým zpěvem s rockovým výrazem připomínající místy výrazem a energií např. Guano Apes. Kromě domovského Berouna se pravidelně objevují v Praze. Nenechte si ujít jejich premiéru v Plzni a v Brně!

Stellaris
Tato kapela měla svou premiéru začátkem roku 2020 v Praze a ještě o ní určitě hodně uslyšíme. Melodický metalcore s chytlavými refrény a v čele se zpěvačkou Nicol vás naladí na správnou metalovou vlnu!