Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

GenotPresents_PurrPurra2.020

11.12.2020 17:59 až 22:01 Online

Tradiční staročeská vánoční besídka kolektivu Genot Centre & Divadlo Archa
Come purr with us for the last time in 2.020
stream @ https://youtu.be/tzTx1qgW8Ko

Anna Ruth bilej kluk ️ DVDJ NNS ️ Misty Picture ️ Natálie Pleváková QOW RealityCongress šumařˇˇˇ Trauma Ver

Rok se s rokem sešel a hudební kolektiv Genot Centre by se s vámi i v této neutěšené době opět rád podělil o sladkou tečku za tímto pekelným rokem v podobě speciální páté URL edice tradiční staročeské vánoční besídky PurrPurra ve spolupráci s Divadlo Archa pod heslem “nehrajeme, tvoříme” a naváže tak na letní druhou edici GenotPresents v rámci Léta s Archou. I ve vynuceném online prostředí vám 11. 12. chceme nabídnout hřejivou adventní atmosféru provoněnou svařákem a futuristickou hojnost toho nejlepšího z domácí elektronické scény s přesahy na Island i do Egypta pod režijním dohledem Šimon Levitner aka RealityCongress (BCAA system).

Nejbarevnější oslavu závěru toho nejtemnějšího roku zahájí egyptský malíř a vizuální umělec Omar El-Sadek, který po VJingu na festivalech jako Unsound či Lunchmeat Festival a spolupráci s hudebníky jako MSYLMA, ZULI, Drew McDowalll a Know V.A. konečně představí i svůj vlastní materiál z chystaného debutu u Genot Centre pod pseudonymem QOW. Živou malbou ho doprovodí domácí vizuální umělkyně a studentka AVU Anna Ruth.
https://www.omarelsadek.com
https://okoruth.tumblr.com

️ Na karanténní hyperrealistický online výšlap po Islandu vás vezmou architektka a vizuální umělkyně Kateřina Katla Blahutová (DVDJ NNS) a syntetické post-new age duo Misty Picture (enchanted lands + Wim Dehaen).
https://soundcloud.com/wimdehaen/sets/misty-picture-siggraph-98-interactive-dance-club
https://katerinablahutova.com

Pražský autotune hrdina a člen BCAA system bilej kluk pokřtí své nové EP Double Door, kterým naváže na jeden z nejsilnějších domácích releasů letošního roku Cheat Codes.
https://soundcloud.com/bilejkluk

Literárně-hlukové pre-apokalyptické duo šumařˇˇˇ & Trauma (Psí víno & Wrong) na závěr večera otestuje hranice digitality i současné elektronické abstrakce s patřičně potemnělým doprovodem od VJky a autorky grafiky letošní PurrPurry Ver.
https://soundcloud.com/traum_a
https://www.instagram.com/psalmsofver/

Ten nejkrásnější vánoční dárek už 11. 12. i ve vašem internetu!

Podobné akce