Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Hájenka uvádí: Megelnyk + NAV + Kaosquad

14.3.2024 19:00 v Klub 007 Strahov

Hájenka zve na kapří hranolky.

Kaosquad (Blatná)
Poctivej grind jako když vezmeš do ruky bahno z rybníka plnýho plesnivejch kaprů. Prostě žádná jakože slátanina, uplácaná jen pro to abys před partou vypadal jako největší tvrďák. Každej nástroj ti s dalším songem víc vrtá díru do mozku a vysává míchu. Navíc jsou z města, za kterým jsou pořád patrný zbytky šibenice, to nemůže bejt náhoda ty vole...

NĀV (Jindřichův Hradec)
Dělat černej kov bez klasickýho vizuálního klišé evidentně jde. Parta těhle revenantů to umí tak dobře, že na jejich set se vyplatí mít v kapse amulet, kterej tě od tohohle zla pro jistotu ochrání. Ale ruku na srdce, každej víme, že po tomhle zlu vlastně toužíme a chceme se jím nechat pohltit, navždy mu sloužit a chválit jeho krásu. Nebo prostě jen poslechnout kvalitní black.

Megelnyk (Písek)
Jsou místa, kterejm je lepší se vyhnout. Blbá minulost, temný energie a síly. Ostatně kdo někdy přespal v lese, tak ví že tam nikdy není úplně sám. Ale člověk nemusí bejt nějak mysticky založenej, aby dokázal ocenit sílu týhle party. Klasickej mrtvolnej metal se vším co máme tak rádi.

Detaily sleduj na instagramu @dno_organizacnich_schopnosti