Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Jednota Kalvárie

22.8.2020 15:30 až 23.8.2020 06:00 v Kalvárie u Úštěku

Jednota uvádí: Volné promotérské sdružení Jednota míří na Kalvárii. Barokní poutní místo u Úštěku nám vyrazilo dech a stojí za návštěvu samo o sobě, jako vždy ale chceme hlavně udělat koncert, který má smysl. Tím spíš, že uplynulé měsíce přinesly především hlasité oplakávání umírající kultury, případně velkolepá prohlášení o její záchraně a nových pořádcích.

V sobotu 22. srpna navážeme přesně tam, kde jsme skončili – s osobitými zahraničními hudebníky z nejrůznějších žánrových zákoutí a výběrem domácích, pokud možno neokoukaných umělců, kterým věříme.

Vystoupí kanadsko-berlínské duo Nadja tvořící opojný dreamsludge, finská umělkyně ISLAJA , která pracuje s písničkovou i rituální psychedelií, nebo čeští kytaroví rozervanci BLACK TAR JESUS s novým albem Year Insane. Hudební protipóly prozkoumají v comebackovém vystoupení No Pavarotti (k!amm & Rouilleux , po mnoha letech opět spolu!) a neméně intenzivní set čekáme od nekonvenčního olomouckého noise rocku Lebanon (8 8 4 8 ). S tribálními rytmy nadublého techna přijede dvojice Ethno Service z labelu Unizone a svou vizi progresivní klubové hudby představí i v Praze usazená bytost ze Skotska Evil Medvěd. O něco ambientnějšími, elektronickými tóny otevře festival pražská producentka Dash .

První, velmi omezená vlna vstupenek za 450 Kč včetně poplatků je k dispozici v síti GoOut . Zbytek vystupujících zveřejníme brzy. Vstupenky: bit.ly/JednotaKalvarie Jednota ve složení: ][ , Cáry mlhy , Heartnoize Promotion , Letmo Productions , MarastMusic.com , The Aardvark /Naše Koncerty Za podpory: Spolek pro obnovu památek Úštěcka a NA SCÉNU