Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Jednota x Ankali live: CS + Kreme, Boyse, Malachi Constant

4.4.2023 20:00 v Ankali

Jednota x Ankali live:

CS + KREME (live)
The Trilogy Tapes, Total Stasis, Efficient Space
csandkreme.bandcamp.com

Střízlivý trip v podání australského dua CS + Kreme nabízí stejnou měrou zdání normálnosti i skutečný ponor do psychedelie. Simple chill nebo transcendentální zážitek? Kdesi zpoza rohu se vehementně vnucují Coil, zatímco můžete hádat, zda slyšíte remix něčeho z tvorby Frippa, Zazoua či Sylviana nebo soundcloudovou no name koláž na pomezí dubu a trapu, po jaké jste vždy toužili.

Conrad Standish (manžel Jonnine z HTRK) a Sam Karmel se zdají být zároveň indiferentní a rezignovaní, přitom zcela ponoření ve svém světě, kde se ordinérní muzak přeměňuje ve fénixovy slzy přímo během prvotního poslechu. Výsledkem opakování pak není vkrádající se rutina, ale prohlubující se fascinace. It really is magic.

BOYSE (live)
Antimother
antimother.bandcamp.com/album/kinokorag

Boyse jsou taktéž duo. Petr Vrba, kdysi primárně hráč na dechové nástroje, který migroval do elektronické oblasti, je ale známý i jako kurátor a zatím nestihl mít aspoň nějakou formu spolupráce jen s malou částí jakékoliv scény. O generaci mladší Martin Nábělek je počítačový grafik, zvukový nerd a součást platformy Antimother. Jejich spolupráce překvapí svěží improvizací na bázi modulární syntézy a power ambientu v cyberpunkových kulisách – takhle by mohl znít zcela současný soundtrack k Blade Runnerovi.

MALACHI CONSTANT
Fuchs2, Radio Laude, Samet
soundcloud.com/malachi_cons_tant

DJ a producent Šimon Krejča alias Malachi Constant je rezidentem v klubu Fuchs2 a v Rádiu Laude, spoluzakládal taky label Samet. V jeho setech se často objevují tribální a orientální prvky, ať už na pozadí vyklidněného downtempa nebo acidově zabarveného elektra.

Vstupenky za 350 Kč na bit.ly/cskreme_jednota_x_ankali

Pořádá Jednota a Ankali
https://jednota.space
https://anka.li

Akce probíhá za podpory Ministerstva kultury ČR a Magistrátu hlavního města Prahy.