Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

JOSEFSTADT by Brutal Assault

12.8.2021 12:00 až 14.8.2021 23:59 v Pevnost Josefov

S radostí oznamujeme, že se výhled na léto vyjasňuje, a tak chceme potvrdit, že chystáme malou verzi Brutal Assaultu stejně jako v minulém roce. Letos akce dostane jméno podle původního jména Josefova - JOSEFSTADT. Těšit se můžete na desítky extrémních kapel ve třech srpnových dnech 12. - 14. 8. 2021.
Jedním z nejdůležitějších momentů je pro nás zachovat kvalitu služeb a areálu. Ten bude koncipován podobně jako minulý rok, takže pro vás chystáme další seznámení s josefovským geniem loci. Proto si, prosíme, tento víkend zarezervujte a užijte si Brutal Assault alespoň v malé verzi. Věřme, že v roce 2022 se již potkáme bez omezení.

VSTUPENKY CZ: https://brutalassault.cz/cs/tickets/detail/id/309
VSTUPENKY SK: https://brutalassault.cz/sk/tickets/detail/id/309

Line-up:
Ad Nauseam, Altar's Ablaze, Azarath, Beast Within The Sound, Belzebong, Bohemyst, Burning Witches, Catastrophe, Crippled Fingers, ČAD, Debustrol, Decapitated, Destruction, Distant, Doomas, Dordeduh, E-Force, Gride, Gruzja, Harakiri for the Sky, Hypocrisy, Igorrr, Implore, InnerSphere, Insistent, Materia, Marduk, Mean Messiah, Mental Cruelty, Mgla, Mindwork, Reactory, S.D.I., Sick Sinus Syndrome, Skywalker, Sněť, Spasm, Stíny Plamenů, Teethgrinder, Truchlo Strzygi, Vader, Within Destruction