Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.
zrušeno

Kublai Khan, Justice for the Damned, I AM, Orthodox - Praha

18.9.2021 18:30 až 9.5.2021 23:00 v Modrá Vopice

Vzhledem k pandemii koronaviru došlo k odložení turné Texasanů KUBLAI KHAN. Nový termín koncertu drancování Evropy drtícím zvukem těžkého, temného metalcoru je 9. květen 2021.
Došlo též k výměně jedné z kapel. Antagonist AD nahradí thrash-hardcoroví ORTHODOX z Nashvillu.

Po listopadovém koncertu s Lionheart se na své vlastní tažení Evropu, kde se bude naplno propagovat album „Absolute“, vrátí Texasani KUBLAI KHAN. Kapelu nesoucí jméno mongolského chána a vojevůdce s jejím drtícím zvukem těžkého a temného metalcoru doprovodí hnedle trio kapel.
Pětice ze Sydney, JUSTICE FOR THE DAMNED, si tu před dvěma lety s Thy Art Is Murder a After the Burial hrubým zkombinováním metalu a hardcore, kde prolézá beatdown i atmosféričtější pasáže, ostudu neutrhla a získala pro sebe pozornost. Už v květnu svou diskografii obohatí o novou desku!
Ani I AM vám nemohou být neznámí. V únoru na vyprodaném koncertu Thy Art is Murder a Carnifex muzikou ne nepodobnou třeba The Acacia Strain rozproudili celou MeetFactory. Do sestavy vnesou ty nejextrémnější vokály, kdežto ORTHODOX z Nashvillu zas dávku žánrově nesvázaného thrashy straight edge hardcoru, kde si lze všimnout stopových prvků takových kapel jako Gojira, Slipknot, nebo klidně System of A Down.

Kublai Khan TX
https://youtu.be/8GGMdMo61_o
https://youtu.be/aZkQEYN4iGQ
https://youtu.be/lprX1sikslc

Justice For The Damned
https://youtu.be/IoppB5bVfV0
https://youtu.be/JPWsgTmIteU
https://youtu.be/bttCSIz9A1E

I AM
https://youtu.be/IT3b8ciQ530
https://youtu.be/vjJJ71atQXE
https://youtu.be/pVAmr4zCiZ8

Orthodox
https://youtu.be/YzkjDp_eMXk
https://youtu.be/QM9pXyP1lCs
https://youtu.be/XQPnZdFZoNA