Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Kurws & REK

17.9.2020 19:30 v Underdogs

Kolektiv Underdogs' a Fluff Fest uvádí:

Kurws & REK

-----
Zachtělo se ti trochu avantgardního noisu? Něco pro tebe máme. Na září jsme pozvali polskou free jazz / punkovou partu Kurws a budějovické noisové zaříkávače REK.
Kurws, kteří se dali dohromady během ping-pongové session, vytvářejí zvukové koláže, jejichž základ tvoří elementy post punku, kraut rocku, free jazzu a no wave. Vrství na sebe různé motivy, které opakují, rozvíjejí a destilují, až dostávají zcela nový kontext. Matematicky přesné vzorce nabourávají improvizačními smeči a boří představy o harmonii, to vše za doprovodu pronikavých kytar a občasných saxofonových vyhrávek. Svými experimentálními variacemi mají blízko třeba k noise rockovým veteránům Shellac a bezesporu patří k jedněm z nejzajímavějších projektů na polské nezávislé scéně.

https://kurws.bandcamp.com/
https://kurws.tumblr.com
https://www.facebook.com/kurws/

Duo Sokol a Cíkál aka REK
jsou součástí budějovickéh kolektivu/labelu NAAB. Znát je můžeš také z řady dalších projektů: Nuly, Soxoo, Microvomit, Pregnant Mutant, Stárneš nebo Depakine Chrono. Že mají vrcholnou formu jsme si ověřili na letošním Punk Treffen. Těš se na pořádnou nálož instrumentálního noisu, během které ti zpěv rozhodně chybět nebude. Sokol si tě omotá rozvazbenými kytarovými smyčkami a Cíkál svým nadlidským výkonem za bicími dostane do naprostého transu. Jízda to bude zběsilá.
https://rek68.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/REKREKREK68/