Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Lucy Kruger & The Lost Boys (ZA/DE) + Cold Venus Revisited + dominik prok (SK) | série woodoo

2.3.2024 19:30 v Palác Akropolis

V rámci hudební série 𝐰𝐨𝐨𝐝𝐨𝐨 vystoupí 2. března Lucy Kruger & The Lost Boys, Cold Venus Revisited a Dominik Prok.

VSTUPENKY: https://goout.net/.../woodoo-lucy-kruger-and-the.../umcw/

Lucy Kruger & The Lost Boys je umělecká pop/alternativní kapela sídlící v Berlíně. Skupina, kterou založila jihoafrická umělkyně Lucy Kruger, je známá tvorbou hudby plné atmosféry a intenzity. Jejich plodná produkce a nezapomenutelné živé vystoupení přitáhly pozornost jak publika, tak kritiky.

poslechni si: https://lucykruger.bandcamp.com/

Cold Venus Revisited je hudební projekt sídlící v Praze, který se dotýká různých hudebních žánrů, od temného hlukového psychedelického zvuku po shoegaze a post-punk. Pro tvorbu svého soundu a stylu kapela se inspiruje velkým spektrem umění, predevsim sedmdesátkovou a osmdesátkovou punkovou scénou, včetně The Velvet Underground, Spacemen 3 a Kino. Cold Venus Revisited vnímá hudbu jako únik před dystopickou realitou a vytváří zvuk charakterizovaný existenciálními texty a melancholií plnou hluku.

poslechni si: https://coldvenusrevisited.bandcamp.com/

Dominik Prok nedávno vydal (bezhlučnou) sólovou desku, která je vyvrcholením jeho dlouhodobého snu o samostatné umělecké realizaci. Půjde o jeho první pražské vystoupení. Album There is no rescue mission, we are safe je slovenskou odpovědí na tradici amerického či britského písničkářství, jehož je Prok velkým fanouškem a obdivovatelem. Nejedná se však o bezduchou kopii. Je to upřímná výpověď o jedné kapitole jeho života, se kterou se vyrovnává po svém – hudbou.

poslechni si: https://dominikprok.bandcamp.com/.../there-is-no-rescue...

Nová hudební série s názvem woodoo představuje žánry od post-punku přes garage rock, noise, shoegaze, elektroniku a doom metal, až po experimentální ,,prostě woodoo" rap. Jde o špinavou alternativu, která nenechá nikoho klimbat, rozproudí krev a opotí Akropoli.

Afterparty na Malé scéně proběhne ve spolupráci s Akropolis Underground.

Koncert je uspořádán za podpory Liveurope. První celoevropská iniciativa podporující koncertní kluby v jejich snaze pořádat koncerty začínajících evropských umělců. Projekt Liveurope je spolufinancován programem Evropské unie Kreativní Evropa

Podobné akce