Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Mancy Sono (single release) + Lambda

7.3.2024 19:00 v Punctum - Krásovka

~ MANCY SONO
Mancy Sono na koncertech zprostředkovávají hluboké emocionální prožitky hraničící s tranzem. Posluchače zavedou přes intenzivní hudební plochy a oscilující melodické linky až do emoční paralýzy a doprovází jej k imaginárnímu soundtracku k příběhům vyprávěným zvukem. Jejich mix post rocku, ambientu, dronu a metalu může působit jako hlasitá a intenzivní hudba, zároveň je ale velmi citlivá, osobní a intimní. Hudba bez textů, kde slova nejsou potřeba a každá performance je absolutním vyznáním.
Zažehnuté médium dává vzniknout společnému performativnímu aktu, na kterém posluchač participuje výletem do vnitřních krajin, v nichž se každý za sebe společně může potkat se všemi. Melodické prvky a detaily velmi hutně, ale něžně asistují v roli průvodců. Kapela vydala v roce 2023 debutové album sonder/ajzn a na rok 2024 plánuje vydání série singlů.


₻ LAMBDA
Lambda je čtyřčlenná instrumentální stoner/post rocková kapela z Českého Krumlova, která má za sebou koncerty ve 14 zemí Evropy. Pomalu nastupující songy snoubí delayové post rockové plochy s těžkými riffy. To vše spojeno melodiemi, které vás vezmou sonickou výpravu časem a prostorem. I přes to, že během poslechu neuslyšíte jediné slovo ani zpěvovou linku, Lambda vypráví svou hudbou příběh srozumitelným a nevšedním jazykem pro spoustu posluchačů napříč světem.