Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.
zrušeno

Mayhem, Mortiis + special guests - Košice

10.3.2021 19:00 až 23:00 v Collosseum Club Košice

Je to nešťastné, ale ani překvapivé, a nedá se tomu ani nijak zabránit - podzimní evropské turné MAYHEM / MORTIIS musí být odloženo. Přinejmenším se nyní ocitáme v nejisté době, ale všichni dělají vše pro to, aby dostali MAYHEM zpět k vám. Tour 2020 se tímto přesouvá do únor/březen 2021 - košický koncert na 10. března, a upřímně doufáme, že to bude stačit. Ukáže až čas.
Zakoupené vstupenky jsou platné na nový termín. Děkujeme za pochopení a všichni doufáme, že se s vámi znovu uvidíme, jakmile to svět povolí!

I přes náhradní termín nabízíme refundace. Vám, kterým se nový termín koncertu nehodí, o ni v případě našich e-ticketů můžete požádat do dvou týdnů – tedy do půlnoci 19. srpna 2020 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Mayhem“). Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje. Po stanovené lhůtě na refundaci nebude brán zřetel.

MAYHEM, norská legenda, která stála u zrodu black metalu, jak ho dnes známe, se po třech letech vrací na Slovensko.
Stylotvůrní blackmetalisté a nefalšovanou smrtí prosycený kvintet po létě vyrazí na druhou část velmi úspěšného turné k aktuálnímu albu „Daemon“ pojmenované jako Northern Ritual MMXX - European Headliner Tour ve společnosti speciálního hosta, původního basáka a textaře Emperor MORTIISe.
Toho když kolem roku 1993 omrzel black metal, vydal se zkoumat jinou část temnoty. Prošel skrz klávesový dungeon ambient, hloubal v darkwave, zakotvil v industriálním rocku. Nakonec se ale opět vrátil ke své temné, ambientní darkwave poloze.
A jelikož se turné budou účastnit i další hosté, půjde opět o skvělou příležitost vidět „Daemonem“ posedlé Nory na slovenském podiu.