Mayhem, Mortiis + special guests - Košice

10.3.2021 19:00 - 23:00 v Collosseum Club Košice

Vstupenky

Koupit vstupenky

Popis

Je to nešťastné, ale ani překvapivé, a nedá se tomu ani nijak zabránit - podzimní evropské turné MAYHEM / MORTIIS musí být odloženo. Přinejmenším se nyní ocitáme v nejisté době, ale všichni dělají vše pro to, aby dostali MAYHEM zpět k vám. Tour 2020 se tímto přesouvá do únor/březen 2021 - košický koncert na 10. března, a upřímně doufáme, že to bude stačit. Ukáže až čas.
Zakoupené vstupenky jsou platné na nový termín. Děkujeme za pochopení a všichni doufáme, že se s vámi znovu uvidíme, jakmile to svět povolí!

I přes náhradní termín nabízíme refundace. Vám, kterým se nový termín koncertu nehodí, o ni v případě našich e-ticketů můžete požádat do dvou týdnů – tedy do půlnoci 19. srpna 2020 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Mayhem“). Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje. Po stanovené lhůtě na refundaci nebude brán zřetel.
-
It is unfortunate yet neither surprising nor avoidable that the European tour that was to take place this fall will have to be postponed. These are uncertain times to say the least, yet everyone is doing everything they can to get MAYHEM back on the road. The 2020 tour is hereby moved to February/March of 2021 – gig in Košice will happen March 10th, and we sincerely hope that this will be sufficient. Time will tell!
We're covering most of the same locations as on the 2020 tour, with a few additions. Previously purchased tickets will be valid, with perhaps some local deviation.
We thank you for your understanding and we all hope to see you on the road again as soon as the world permits!

Despite the secured re-scheduling date we still do offer refunds. Those of you who can't make the new date can ask for a refund for your e-tickets within two weeks - up to August 19, 2020, at filip@obscure.cz (with email subject „Mayhem refund“). As for hard paper tickets, these will be refunded at the respective pre-sale location. The refunds are only possible in the given time window.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

MAYHEM, norská legenda, která stála u zrodu black metalu, jak ho dnes známe, se po třech letech vrací na Slovensko.
Stylotvůrní blackmetalisté a nefalšovanou smrtí prosycený kvintet po létě vyrazí na druhou část velmi úspěšného turné k aktuálnímu albu „Daemon“ pojmenované jako Northern Ritual MMXX - European Headliner Tour ve společnosti speciálního hosta, původního basáka a textaře Emperor MORTIISe.
Toho když kolem roku 1993 omrzel black metal, vydal se zkoumat jinou část temnoty. Prošel skrz klávesový dungeon ambient, hloubal v darkwave, zakotvil v industriálním rocku. Nakonec se ale opět vrátil ke své temné, ambientní darkwave poloze.
A jelikož se turné budou účastnit i další hosté, půjde opět o skvělou příležitost vidět „Daemonem“ posedlé Nory na slovenském podiu.

---------------------------------------------------------
The True Mayhem, Mortiis + special guests
10. 3. 2021 – Košice, Collosseum

e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/353

Vstupenky dále v síti Ticketportal.sk a na baru v klubu Collosseum.

Tagy
Externí odkaz

https://www.facebook.com/events/249384559517930