Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

MGLA, MEDICO PESTE, MARTWA AURA - Praha

17.11.2021 19:00 až 23:00 v MeetFactory

NOVÝM DATEM pražského koncertu MGLY je 17. 11. 2021!

Vaše již zakoupené vstupenky jsou platné pro nový termín koncertu, pokud z jakéhokoliv důvodu chcete vrátit vstupenky, napište v případě našich Obscure E-ticketů na email: filip@obscure.cz a nezapomeňte uvést variabilní symbol vaší objednávky. V případě lístků ze sítě Ticketmaster či Goout se obraťte ohledně refundace přímo na ně.
Všem žádostem o refundace vyjdeme vstříc, zažádat ale musíte prosím nejpozději do 9.9. 2021 23:59, poté zůstanou vaše vstupenky automaticky platné pro aktuální termín koncertu.

Děkujeme za váš zájem a trpělivost!

Obscure team

---

Pro polské blackmetalisty MGŁA, jejichž hvězda již dávno opustila zamglené bažiny undergroundu a vystoupala až do pozic headlinování festivalů, je pro jejich důraz na výrazné kytarové melodie důležitý čistý zvuk. Bez něj by od sebe nebyly všechny instrumenty rozeznatelné. A to prostor pražské MettFactory nabídne bez pochyb.

A i když MGŁA nehrají žádný extrém a skladby jsou spíše poslechové, přesto jsou naživo velmi chytlavé a silné. Ne náhodou. Poláci jsou perfekcionisté a hlídají si každý detail, atmosféru navíc umocňují promakanými světly doplněné mlhou.

Fanoušci se opět mohou těšit na precizní set, který konečně i v Praze plně nabídne desku „Age of Excuse“, jíž na sebe MGŁA poutají pozornost a jíž nadále získávají celosvětový respekt.

Doprovod budou činit dva polské, rovněž blackmetalové spolky. Část členů MEDICO PESTE vypomáhá Mgła naživo a je tedy na místě, aby si sami zahráli. Ale zaslouženě. Poslední deska “The Black Bile “ má vynikající zvuk, ale také plno silných momentů. Takhle má znít moderní bm kapela, co čerpá z francouzské scény. Druhými jsou pohřební tématikou fascinovaní MARTWA AURA. Kvintet z Poznani adoruje melodie, a byť je jejich projev syrový, stále je kultivovaný.