MGLA + support - Praha

17.11.2021 19:00 až 23:00 v MeetFactory

NOVÝM DATEM pražského koncertu MGLY je 17.11.2021!

Vaše již zakoupené vstupenky jsou platné pro nový termín koncertu, pokud z jakéhokoliv důvodu chcete vrátit vstupenky, napište v případě našich Obscure E-ticketů na email: filip@obscure.cz a nezapomeňte uvést variabilní symbol vaší objednávky. V případě lístků ze sítě Ticketmaster či Goout se obraťte ohledně refundace přímo na ně.
Všem žádostem o refundace vyjdeme vstříc, zažádat ale musíte prosím nejpozději do 9.9. 2021 23:59, poté zůstanou vaše vstupenky automaticky platné pro aktuální termín koncertu.

Děkujeme za váš zájem a trpělivost!

Obscure team

Pro polské blackmetalisty MGŁA, jejichž hvězda již dávno opustila zamglené bažiny undergroundu, je pro jejich důraz na výrazné kytarové melodie důležitý čistý zvuk. Bez něj by od sebe nebyly všechny instrumenty rozeznatelné. To prostor pražské MettFactory nabídne bez pochyb. A i když MGŁA nehrají žádný extrém a skladby jsou spíše poslechové, přesto jsou naživo velmi chytlavé a silné. Ne náhodou. Poláci jsou perfekcionisté, takže atmosféru navíc umocňují promakanými světly doplněné mlhou. Fanoušci se opět mohou těšit na precizní set, který konečně i v Praze plně nabídne desku „Age of Excuse“, jíž na sebe MGŁA poutají pozornost a jíž nadále získávají celosvětový respekt.

Mgła
https://youtu.be/J03woJbLrgA
https://youtu.be/TvGPAVTYfXI