Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

MORBID EVILS, RATO TRISTE - Praha

6.9.2023 19:00 v Klub 007 Strahov

V roce 1989 se jednoho krásného dne odtrhl Lee Dorrian od mateřského prsu grindcorových Napalm Death, otřel si ležérně ústa a založil doomové Cathedral.
Keijo Niinimaa, zpěvák Rotten Sound, se ale odnikud odtrhávat nechce a paralelně zvládá jak svůj post v čele finských grinderů, tak i svou další doom/sludge kapelu MORBID EVILS, kterou se svými přáteli založil v roce 2014 a se kterými již stihl vydat i tři studiová alba, z čehož to poslední vyšlo u aktivního indického labelu Transcending Obscurity Records; ten jen tak pro zajímavost vydal i poslední alba českých kapel Godless Truth, Et Moriemur či Cutterred Flesh.
Pokud očekáváte od MORBID EVILS sludge, se kterým se v posledních letech roztrhl pytel, budete zklamáni. MORBID EVILS jdou totiž úmyslně a tvrdohlavě proti proudu a odér, který z nich sálá, může mít na některé posluchače stejný účinek jako repelent na komáry z chorvatských letovisek. MORBID EVILS drtí ve svém rezavém lisu tradiční doom, sludge i death metal. Šťáva je hustá, sladce hořká. Při větším požití může být i jedovatá. Že něco podobného znáte od Khanate? Tak to nebude náhoda. Přijďte na Sedmičku. Lokální otvírák: RATO TRISTE