Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Mothers of the Land & Miea v Bajkazyl (Brno), 7.11.2020

7.11.2020 19:30 až 23:00 v Bajkazyl Brno

7.11.2020 nastane v Bajkazyl Brno píseční psychedelická bouře... Rakouská kapela Mothers of the Land , která stanula na stege vedle kapel jako je Red Fang, Asteroid nebo Elder, předvede svojí instrumentální a dlouhou jízdu napříč novým albem "Hunting Grounds", který dosáhl celosvětového poslechu. Jako support jim zahraje CHPSIZNB (charitativní pražské sdružení investorů a zaslepených nadšenců big bítu) kapela MIEA s novinkama do třetího alba. Můžeme jenom doufat, že se koncertu dočkáme a tento rok 2020 už nepřinese další výrazné zlomy. Všem hodně zdaru!

Vidíme se v sobotu 7.11.2020!

Začátek v 19:30 a hrát se bude do kdy bude možno, pak afterparty...
Vstupné jenom 150 kč.
---------------------------------------------------------------------------------
INFO

Mothers of the Land je instrumentální psych rocková kapela založená ve Vídni v roce 2012 Georgem Pluschkowitzem (Pastor) na kytaru, Johannesem „Jon“ Zeiningerem na basu a Jakob Haugem na bicí. Po vyzkoušení různých sestav našli v roce 2015 ideální spojení s Jackem Jindrou (Locracy) na další kytaru. Nedlouho poté, v červnu 2016, byl vydán jejich živě nahraný debutový DIY album Temple Without Walls a získal velké mezinárodní přijetí od posluchačů, umělců a bloggerů, což vedlo k plodné spolupráci po celém světě.

- Poté, co hráli desítky koncertů s mezinárodními headlinery jako Asteroid, Elder a Red Fang, poskytuje kapela parádní vystoupení, která pronikají hluboko skrze diváky a vytváří spolu cesty neskutečnými světy.

Line-up:
Georg Pluschkowitz: Guitars
Jack Jindra: Guitars
Johannes Zeininger: Bass
JakobHaug: Drums

MOTHERS OF THE LAND Online:
Facebook: https://www.facebook.com/mothersoftheland/
Instagram: https://www.instagram.com/mothersoftheland/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/0a5qCdsQnwQ6BoPqNkcsQi
Website: http://mothersoftheland.com/
Bandcamp: https://mothersoftheland.bandcamp.com/releases

---------------------------------------------------------------------------------

MIEA opět v Brně a po roku se vrací do Bajkazylu. Kapela funguje od roku 2017, ale začátkem léta 2020 vydala už druhý album Chaos and Perfections. Tento listopad ale uslyšíte ještě novější materiál, který kapela připravuje na třetí desku! Více dýmu a písku doprovodí další novinka... basová kytara, které se zhostil Kamil Oravec. Jeho hutné dredy vám způsobí nevídané psychedelické tripy do neznáma a ultranízké subbasy vám roztaví tkaničky na botách a půjdete domů na boso. Minulý koncert se Slon a Desert Witch se náramně povedl , tak neváhejte dorazit znova. Samotný stojvůdce říka: "Pozor, bubeník má nový snare!".

Line-up:
Miki Hank: Vocals and Guitar
Simon Kdyr: Drums
Dominik Lenart: Guitar
Kamil Oravec: Bass

MIEA Online:
Facebook: https://www.facebook.com/MIEABAND/
Instagram: https://www.instagram.com/mieaband/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/6xco3P2rxaaOPCSpl1ruoZ
Bandcamp: https://miea.bandcamp.com/album/chaos-and-perfections