Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

MUTOID MAN (USA) + THULSA (CZ)

1.9.2023 20:00 v Kabinet MÚZ

MUTOID MAN (USA)
===
Hyper-dynamický nářez z vrakoviště! Metalové super-trio Mutoid Man připravuje novou desku a podzimní evropskou šňůru zahájí 1.9. v Kabinetu MÚZ. Na jediné zastávce v ČR nám představí svou neutuchající lásku k hardcoru, kterou balí už více než deset let do zběsile progresivního balení. Neuvěřitelně sofistikovaný metal, rock´n´roll, hard rock i psychedelie s hardcore-punkovým drivem. Není divu, když kapelu tvoří Steve Brodsky (Cave In, Old Man Gloom, ex-Converge), Ben Koller (Converge, Killer Be Killed, All Pigs Must Die) a Jeff Matz (High On Fire, Zeke).

Když Mutoid Man v roce 2013 vtrhli s neurvalou energií na pódia, bylo jasné že svým přehnaným showmanstvím klasického metalu a prog-rockovou hudební gymnastikou mají nezastavitelnou dynamiku. Kapela nakopla diskografii úspěšným debutovým EP Helium Head (2013), na které navázaly skvělé řadovky Bleeder (2015) a War Moans (2017). V průběhu let Mutoid Man absolvovali nespočet koncertů v USA a Evropě, včetně turné s kapelami jako Mastodon nebo Danzig. Po změnách v sestavě a covidem vynucené pauze jsou Mutoid Man v roce 2023 zpět s novým baskytaristou a novým albem Mutants, které vyjde v červnu 2023.

https://www.facebook.com/mutoidman
https://www.instagram.com/mutoidman/
https://mutoidman.bandcamp.com/


THULSA (CZ)
===
TUMMO už není, ale naštěstí se někteří členové nově realizují v kapele THULSA. Začátkem července jdou do studia nahrávat materiál na 12" LP desku, takže 1.9. ochutnáme, co upekli. Těšte se na divoký a hutný stoner-metal-hardcore-punk.

https://www.facebook.com/thulsaband
https://www.instagram.com/t.h.u.l.s.a/