Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Nasty, Counterparts, Xile - Praha

24.10.2021 19:00 až 23:00 v Modrá Vopice

Když se srazí ocelová pěst s betonovou. NASTY!

Jedni je označují za hardcore, druzí za metal, třetí křičí beatdown! Sami NASTY na to mají jednoduchou formuli: „Čtyři týpci, co dělaj ‚píp‘ muziku pro ‚píp‘ svět!“ Pro svět, který se zmítá v násilí a krutosti a je ovládán penězi. Pro svět, kde na nevinnost už u jejího zrodu čeká kat, kde lidskost je sprosté slovo, neb politici na šachovnici beztak hrají jen s jednou figurkou.
Tento belgicko-německý kvartet je pro svá násilná vystoupení a brutální heavy zvuk jednou z hudebně nejtěžších evropských kapel. Vedle náporu energie a síly vložených do svých koncertů ale rozhodně dokáží pobouřit svým „rap” přístupem a jasně a nelítostně definovanými texty, které vám pravdu vmetou přímo do tváře. Do tváře, jež vám při pohledu do zrcadla ve svých vráskách zrcadlí všechnu krutost, jíž čelila a jež ji na každém kroku obklopuje.
NASTY, to je šest alb prověřených nejen na evropských podiích a Impericon festivalech, ale i na na pódiích v Asii či Jižní Americe. Tentokrát však budete Shokka čelit v Praze, neb NASTY do ní přivezou sedmou desku „Menace”, s níž přestoupili zas výš - k Century Media.
COUNTERPARTS na začátku drtili hardcore punk, aby nakonec sehráli důležitou roli pro melodický metalcore. Jedno Kanaďanům ale zůstalo. Schopnost udělat skladbu, kterou mezi jinými okamžitě rozeznáte, což je od ostatních vymezuje a činí rozpoznatelnými. I když se později ubrali cestou melodičnosti, sem tam zapojí i měkčí zpěv a některé napěvy vybízí ke sborovému sing-a-longu, furt u nich nevymizela ta hardcore-punková čistota a energie, takže její pozitivní proud činí všechny vase nedohrané životní bitvy hned snesitelnější.
Kiwiové XILE jsou stejně jako Nasty vaší noční můrou, váš vnitřní démon a přináší podobný tlak, ale hudebně jsou přece jen metaličtější a tím i dynamičtější. Připravte se na těžký groove, až deathmetalový feel a lehce klaustrofobní náladu.

Nasty
https://youtu.be/UchTv7HsX2k
https://youtu.be/EMfKb82sjXk
https://youtu.be/hsxyHVUd1zA
https://youtu.be/r9BOOEpLB0A
https://youtu.be/RYjjbU5Q4RE
https://youtu.be/CkK2WkJA-Cs
https://youtu.be/C0CpQl3xxj4

COUNTERPARTS
https://youtu.be/827CZ4Qs0as
https://youtu.be/6VsaGoTqA6o
https://youtu.be/3U1dMxy6mvg
https://youtu.be/mhI5JfwXdfE
https://youtu.be/qTE5bLPkIgo

Xile
https://youtu.be/wOxH87arxL4
https://youtu.be/TVfrgDIuMHc
https://youtu.be/u8YsUmSbWz0

--------------------------------------------
NASTY, COUNTERPARTS, XILE
24. 10. 2021 – Praha, Modrá Vopice
e-TICKET:

Předprodej začíná 18.9. ve 12:00!