Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

NĀV, MÖRKHIMMEL, GRANT HAVOC

19.12.2023 19:00 v Klub 007 Strahov

NĀV
blackmetal z kraje Jindřichohradeckého s přihlédnutím ke Kunžaku.

Jihočeští NĀV jsou blackmetalový klenot, jehož hodnotu už stvrdila dvě mimořádně silná alba. Po intenzivních deskách „Smrtci“ a „Arcizlo“ teď přichází album „Trpte“, na kterém se NĀV znovu našli v syrovém, ale taky hodně dramatickém metalu, ze kterého je patrná láska k žánru, ale i sebevědomé ohýbání jeho pravidel. „Trpte“ v sobě nese fatalistický nádech, ale taky odstup hudebníků, kteří moc dobře ví, na jakou půdu vstoupili. Atmosférická hudba se silou stroje, která ale nepřišla ani o špetku autenticity. Srdce NĀV může být hnilobné, ale pořád bezuzdně tepe na tom nejsprávnějším místě. Dost bylo zla, teď se bude trpět
https://navcult.bandcamp.com


MÖRKHIMMEL
new wave doompunk

Po několika letech mírného útlumu se letos MÖRKHIMMEL vrací polití mrtvou vodou a přicházejí s novými variacemi na dříve prezentovaná hudební témata, nyní okořeněnými dalšími vlivy a nečekanými postupy. Texty zůstávají v českém jazyce a odehrávají se v časech „od kolíbky až po černou rakev“, jak zní jeden z veršů, nicméně žádné veselé příběh v nich nečekejte, je to spíše „imploze marnosti“.
Páteří setu bude materiál z nového alba „GENUIM OBSKURITY“ na Doomentia records.
https://morkhimmel666.bandcamp.com


GRANT HAVOC
funeral americana

One-man show starýho mazáka z Nusle sound system a v neposlední řadě i Mörkhimmel. Melancholický a zároveň živelný blues, který se dostalo z čerstvě vykopanýho hrobu až do kuchyně někde v Nuslích, aby letos spatřilo světlo světa živých jako album „It's Hard To Remember What We Did Last November“.
https://granthavoc.bandcamp.com