Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Orphaned Land v Praze

28.3.2022 18:40 až 23:00 v Nová Chmelnice

30th ANNIVERSARY TOUR
30 YEARS OF ORIENTAL METAL

ORPHANED LAND + special quests

Do České republiky se po 4 letech vrací jedna z nejrevolučnějších kapel v historii heavy metalu a to průkopníci orientálního metalu - izraelský fenomén ORPHANED LAND, který v listopadu tohoto roku vyráží na evropské turné, aby oslavil spolu s fanoušky 30 let orientálního metalu a hlavně 30. výročí svého založení a připraví si pro ně při této příležitosti show s jedinečným setlistu.
Orphaned Land vydali dosud 8 studiových alb, 2 live DVD a odehráli velké množství koncertů po celém světě. Do povědomí fanoušků se dostali až vydáním přelomového alba MABOOL z roku 2004, se kterým dosáhli celosvětový úspěch. Jejich poslední album Unsung PROPHETS & DEAD MESSIAHS z roku 2018 zaznamenal opět velký úspěch a potvrdil kapele její stabilní postavení na světové hudební scéně.
Jsou jedna z mála izraelských kapel, které ovlivnily takové množství lidí mimo hranice Izreala. Těší se obrovské popularitě v arabských a muslimských zemích, jelikož se snaží šířit poselství míru na blízkém východě a ve světě vůbec, spojovat lidi bez rozdílu rasy, stírají hranice mezi náboženstvími. Jejich odkaz pro všechny je jasný: Lidé by měli být souzeni podle toho jaké mají srdce a podle vnitřní upřímnosti, a ne podle jejich náboženského přesvědčení.
V prosinci Praha díky ORPHANED LAND zažije hudební multikulturní večer, plný skvělé orientální, arabské a blízkovýchodní hudby v kombinaci s výbornou metalovou hudbou. Nepůjde jen o úžasný hudební zážitek, ale také o duchovní rozměr, protože tato legenda, zvláště její lídr, charismatický Kobi Farhi, šíří na jejich koncertech poselství míru ve světě, snaží se spojovat lidi bez rozdílu rasy a stírají hranice mezi náboženstvími. Jejich koncerty jsou vždy nezapomenutelným kulturním a duchovním zážitkem a nadchnou i toho nejnáročnějšího milovníka rockové nebo metalové hudby.Jako speciální hosté vystoupí švýcarská progresivní rocková kapela Dead Venus a islandská progresivním metalová kapela Ring of Gyges. Jako lokální support se představí česká metalová kapela Symphonity Koncert se uskuteční dne 5.12.2020 v Nové Chmelnici.
Přijď oslavit s pionýry orientálního metalu jejich 30te výročí a zažij nezapomenutelnou orientální show plnou největších hitů této legendy!!
Předprodej lístků:
- přes Predprodej.cz
- ve všech pobočkách českého T- Mobile

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI: Rock Hard Slovakia, Velvyslanectví Státu Izrael v České republice,
Mediální partneři: Headbanger, Prorocker.sk, Music-zone.eu, Valhalla, citylife.sk, Fobiazine.cz, Orbis METALLUM, Free Metal Promotion, Slovak Metal Army, Metalexpress, Stormbringer, Perun.hr, Metal- mania.sk a Musicgate.cz, Metal Forever & Metal Man.