Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

OvO & JASNOVIDEC & ZABLOUDIL(A)

9.11.2021 19:30 v Underdogs

Kolektiv Underdogs' a Fluff Fest uvádí:

OvO & JASNOVIDEC & ZABLOUDIL(A) / út, 9.11.2021

Stefania Pedretti a Bruno Dorella, kteří tvoří italské experimentální duo OvO, společně už dvacet let proplouvají extrémními žánry a stírají hranice mezi hudební science fiction a realitou. Jejich intenzivní živá vystoupení, koncertní nomádství a konzistentní diy přístup jim vysloužil častá přirovnání k podobně smýšlejícímu sludge metalovému páru Jucifer. Loňské kulaté výročí OvO oslavili jak jinak než novou deskou. V pořadí desáté album nese název ‘Miasma’ a vyšlo loni v únoru na torontském labelu Artoffact Records. Hostuje na něm řada jejich přátel, třeba norští noise rockeři Årabrot, švédská trapperka Gnučči nebo Gabriele Lepera z italského synth punkového projektu Holiday INN. Loňské turné k vydaní desky bylo bohužel zrušeno. Letos to už snad vyjde a OvO se zastaví v Underdogs' cestou na nizozemský festival Le Guess Who?

Během večera se představí také tuzemský hlukový projekt JASNOVIDEC, za kterým stojí Michal Nechvátal a Daniel Jakeš. Za pomoci modulárních syntezátorů vytvářejí bezčasý vesmír naplněný syrovým noisem a repetitivním rituálním dronem. Eponymní debutová nahrávka vyšla loni na Stoned to Death.

Do třetice vystoupí experimentální improvizační uskupení ZABLOUDIL(A), které publikum uhrane avantgardním electro noisem v nespoutané formě, plné různorodých zvuků a procítěných hlasových projevů.

https://ovomusic.bandcamp.com
https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/jasnovidec
https://zabloudila.bandcamp.com