Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Pharmakon (USA) ✚ KOLLAPS (AUS) ✚ gertie adelaido ✚ Brut Raptor (HYAEN b2b C4AT - WRONG) /live

17.12.2023 20:00 v Bike Jesus

Pharmakon (USA) https://pharmakon.bandcamp.com/album/devour
KOLLAPS (AUS) https://kollaps-noise.bandcamp.com/album/mechanical-christ
gertie adelaido https://on.soundcloud.com/nzyJ7
Brut Raptor https://on.soundcloud.com/ogDwA b2b https://on.soundcloud.com/ogDwA

Hluk je v určité konstelaci léčivý, ačkoli se zdá, že někdy může být fyzicky i emocionálně vyčerpávající. Margaret Chardiet aka Pharmakon působila v mnoha punkových kapelách, které ovlivnily její tvorbu a přesahují do mezinárodní DIY hudební komunity. Je také autorkou hudby k filmům Transfiguration (2017) a Sound of Metal (2019). Bike Jesus je jednou ze sedmi zastávek evropského turné, na kterých Pharmakon „vystaví hlukovou stěnu, jež chrání její křehkou duši“.

Na turné s ní společně vyrážejí australští Kollaps. "Until The Day I Die" je jejich třetí nahrávkou, vydanou v červnu loňského roku. Nekompromisní síla drsné post-industriální hudby vyprávěné pomocí zastřešujících témat jako jsou odsouzení a vykoupení, násilí, romantismus, sexualita a závislosti.

Pro jejich pražskou zastávku přidáváme do line-upu gertie adelaido. Debutové album "Immortality Betweeen Paranoia and Virus" vyjde začátkem roku 2024, ale téměř celé již zaznělo živě při supportování Xiu Xiu, Leya, Dreamcrusher nebo na Creepy Teepee, Fluff Festu, No Glucose Festivalu a dalších.

Samozřejmě nemohou chybět ani reprezentanti spřátelené pražské crew Wrong. Nominováni byli tentokrát Brut Raptor, což je nový projekt Hyaen a C4AT v b2b konfiguraci.