Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

ROLO TOMASSI, PUPIL SLICER - Praha

15.2.2022 19:00 v Klub 007 Strahov

ROLO TOMASSI jsme už pár koncertů dělali, dovezli jsme je i na Brutal Assault. Tihle progresivisté, protože jak jinak jejich póz a čehokoli tradičního oproštěný svěží mix, kde se potkává mathcore, dreampop a experimentální (post-)rock, nazvat? Angláni v čele s kouzelnou Evou Spence prostě hrají něco mezi tvrdším moderním metálkem a éterickými rádiovými hity. A jelikož i živě jim to šlape skvěle, což předvedli i před Faith No More, Gojirou, Architects nebo The Dillinger Escape Plan, a jde z nich pozitivní energie, pokaždé se na jejich show těšíme s maximálním nadšením. Jsme tedy neskonale rádi, že na nadcházející únor můžeme ohlásit jejich další koncert!
Nominanti na nejlepší UK kapelu doma vyprodávají haly, ve zbytku Evropy však ještě potřebují pozici upevnit. Snad jim k tomu napomůže nový singl „Cloaked“ (https://youtu.be/MA315mvXrCs) z připravovaného alba.
Supportem na celém turné budou k RT skvěle zvolení experimentátorští extrémisté PUPIL SLICER, vstupenky v prodeji od pátku 1. října od 10:00.

Sami ROLO TOMASSI vzkazují: „S další novou hudbou, která bude následovat, se nemůžeme dočkat, až se k ní vrátíme přímo live na podiu na nadcházejícím koncertním turné. Máme toho hodně naplánováno a chceme se ujistit, že to budou nejlepší show, jaké jsme kdy předvedli!”


ROLO TOMASSI - www.facebook.com/rolotomassiofficial
Cloaked (2021) https://youtu.be/MA315mvXrCs
https://youtu.be/HhcF-3wBlEw
https://youtu.be/lSQYs8KancA
https://youtu.be/hM_4Ty_ZHaU
https://youtu.be/jHW7Qwr5d7k

PUPIL SLICER - www.facebook.com/pupilslicer
https://youtu.be/gNJVbd24vmI
https://youtu.be/Xg4wO9llLxw