Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Sabot (USA) + Katastr + Mikroveitmit

30.9.2020 19:00 až 23:59 v Světadíl

Přátelé dobré muziky, rádi bychom Vás pozvali na první letošní koncert v tomto roce. Po dlouhé pauze se nám konečně naskytla příležitost naplánovat koncert jak se na NAAB sluší a patří.

K tanci a poslechu zahrají námi oblíbení matadoři alternativní scény SABOT (USA), kteří vystoupí po pěti letech v klasické sestavě. Chris říkal že zahrají staré osvědčené songy a i nové písně obohacené o elektroniku. Myslíme že se máme na co těšit!

Před nimi zahrají táborští KATASTR (Patrik Tygr ex C a Sváča aka Půlnoční kovboj) se svojí "analogově" zahranou elektronikou. Bude to tancovačka jak má být, za nás výborný počin těchto dvou ostřílených hudebníků.

Jako první tohoto večera vystoupí mutace budějovických Mikrovomit pod jménem MIKROVEITMIT. Můžete očekávat podobný techno nářez jako na posledním Vánočním mejdle 2019. Ke klasické sestavě se přidá výtečná hra světel od Adama Veita a jeho bratr Vítek Veit se objeví na DJském postu. Předpokládáme zážitek na který jen tak nezapomeneme!

Vše se uskuteční na Světadíl(u/ně) na Palackého náměstí v Českých Budějovicích. Velice se na Vás těšíme a nemůžeme se dočkat. Oujé

Sabot (USA)
https://www.facebook.com/hilaryandchris/
https://sabotduo.bandcamp.com/
https://www.discogs.com/artist/776341-Sabot-2

Katastr
https://www.facebook.com/Katastr-1882564425330757
https://www.youtube.com/watch?v=kaautJ6uvPM

Mikroveitmit
https://www.youtube.com/watch?v=wKnl8dZBrmk&list=PL433FA232FB50BB37&index=11&t=28s