SEPULTURA, Jinjer, Obituary, Jesus Piece - European Farewell Tour 2024

23.11.2024 18:00 v O2 Univerzum

SEPULTURA oznamuje 40 YEARS FAREWELL TOUR „Celebrating Life Through Death“! Live v listopadu 2024 v PRAZE!

SEPULTURA, Jinjer, Obituary, Jesus Piece – 23.11.2024 – PRAHA, O2 universum

Věhlasná SEPULTURA dosáhla konce své cesty a rozhodla se odejít vědomou a plánovanou smrtí. Během příštích 18 měsíců oslaví společně s vámi, fanoušky, ve velkém stylu úctyhodných 40 let své existence na rozlučkovém turné po celém světě. Bude to velká oslava minulosti a současnosti a bude to naposled, co uslyšíte tuto slavnou brazilskou metalovou ikonu naživo!

U toho byste rozhodně neměli chybět! Rezervujte si 23. listopad 2024 večer na tuto mega párty, která se uskuteční v PRAZE v O2 universu.

SEPULTURA k turné: “Po 4 desetiletích plných vzestupů a pádů, kdy jsme navštívili 80 zemí a nespočet různých kultur, jsme měli šanci stát se brazilským poslem a šířit naše barvy a rytmy po celém světě. S naším posledním studiovým albem „Quadra“, vrcholem naší kariéry, jsme přidali nezapomenutelnou kapitolu následovanou zkušeností „SepulQuarta“, která nám pomohla společně překonat těžké časy pandemie. Nyní spojíme své síly k poslednímu, silnému rozloučení. A vy všichni můžete být jeho součástí!
Během tohoto turné ke 40. výročí nahrajeme 40 živých skladeb ve 40 různých městech a vydáme masivní kompilaci našich nejlepších a nejvíce energických momentů na pódiu.
Jsme šťastní a velmi vděční za vše, čeho jsme byli svědky během posledních čtyř desetiletí. Vydali jsme skvělá alba a odehráli nezapomenutelná show. Vypěstovali trvalá přátelství, setkali se s našimi idoly, přispěli k významnému umístění brazilského metalu na světovou mapu, a proto cítíme, že můžeme opustit světovou hudební scénu s pocitem naplnění a splněných povinností.
Vždy jsme měli ty nejlepší fanoušky na světě, kteří nás podporovali chválou i kritikou, kteří byli nároční a inteligentní, kteří rostli společně s kapelou a byli vždy loajální. Bez vás by nic z toho nebylo možné. Toto album a toto turné jsou pro vás. Náš milý „SepulNation“ – milujeme tě a vždy budeme!“

Tak fanoušci, pojďte se důstojně a stylově divoce rozloučit s touto metalovou legendou! Speciální hosté tohoto rozlučkového turné jsou ukrajinští progresivní metaloví JINJER, oldschoolová death – metalová sebranka OBITUARY a kapela JESUS PIECE z Philadelphie.