Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Sequestrum (dk) / Sněť - Split Celebration Show + guests

10.2.2024 18:00 v Futurum Music Bar

Officiální poster a předprodej bude brzy!

Dánská grind death metalová zhůvěřilost se členy Undergang, Phrenelith, Chaotian, Wormridden a dost možná všech ostatních Dánských kapel si podává ruce s českou Snětí, která je silně ovlivněna právě zmiňovanými kapelami a vydávají společný split!

Původně se mělo jednat o split release party, ale čas kvapí a nejsme schopni zaručit, že na koncertě bude split už možné zakoupit. Nicméně obě kapely dělají svoje ubohé maximum pro to, aby to tak dopadlo. Nahrávka vyjde na dánském Extremely Rotten Productions a Noxious Ruin v USA.

Line up obohatí naši přátelé, kteří shodou okolností hrají v brutálních grindcore kapelách a dokonce si zveme i hosta z Německa!

Sequestrum (dk)
death grind
Totální kanál, dle našeho odhadu, vždy když poslední kapela Davida Mikkelsena vydá velké album, kde na zvuk dohlíží profesionálové, musí David založit novou kapelu a vydat demo, který se téměř nedá poslouchat, aby ukojil svoje zvrácené choutky. No a my to kvitujeme, protože tohle je prostě true až doprdele!!!
Bandcamp: https://sequestrum.bandcamp.com/album/epitome-of-putridity

Sněť (cz)
death metal
Nehodláme nic psát o naší kapele, stejně víte co jsme zač.
Poslechněte poslední split, který vyšel letos, pokud jste to ještě neslyšeli, je to docela v pohodě.
Bandcamp: https://snet.bandcamp.com/album/sn-grave-infestation-split-7

Hallucinate (de)
psych death doom
Takže tady je to jasný, budou se uctívat Autopsy a 70' prog rock. Pokud máš rád pozdější tvorbu Morbus Chron nebo třeba Obliteration, tak jsi přistál na správné planetě duševního pohřbívání. Jsme totálně nadšení, že tyhle blázny konečně představíme v Praze!
Bandcamp: https://hallucinatedeath.bandcamp.com/.../from-the-bowels...

Sick Sinus Syndrome (cz)
gore grind
Existuje gore grind a gore grind. No a SSS hrajou gore grind, ten správnej z konce 80 let. Ovlivněnej kapelou, kterou by jste asi neuhodli. Těmhle magorům táhne na 50 a hrajou tu nejzběsilejší gore grind, kterej ale uctívali už v ranných devadesátých letech v kapelách jako Pathologist, Malignant Tumour a Ahumado Granujo. Carcass tu uctívají a ve své muzice na ně odkazují téměř všechny kapely a to je v největším pořádku!
Bandcamp: https://sicksinussyndrome.bandcamp.com/

Insistent (cz)
grind core
Zvukově to bylo potřeba trošku pročistit, na druhou stranu budeme odměněni štědrou dávkou blastbeatů a nelidskýho vokálu. Insistent není potřeba představovat, kluci jedou jak hajzl už od roku 2017 a naživo se vždy jedná o intenzivně rotující kopačku TJ Sokol Slavonice na tvojí bradu.
Bandcamp: https://insistent.bandcamp.com/

Sangre de Idiotas (sk)
grind core
Tak a tady už jsme zase zpět v prdeli. Myslím zvukově. Tady ani Fico nemá žádnou moc. Totální power duo drum and bass anihilace. Zatím jsme měli tu čest jen z videí a nedokážeme si představit, jak tohle půjde přežít naživo!!! Členové 7 mínut strachu nebo ako sa to píše po slovensky.
Bandcamp: https://sangredeidiotas.bandcamp.com/album/split-with-civilian-thrower