Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.
zrušeno

SHOW YOUR GUTS vol.7: křest splitka Pothead

22.1.2021 19:00 až 23:59 v Modrá Vopice

Po roce je tu zas Potheadí párty ve Vopici....asi z toho uděláme jakože nějakou tradici nebo něco takovýho, more....

No, díky koronární nudě a nabídce na splitko od jedný mexický weedy gore bandy, jejíž jméno zveřejníme, až bude jistý, že to s nima opravdu klapne, jsme se dokopali zas něco nahrát. Nějakej starej matroš, co jsme ještě nestihli nacpat na žádnou předchozí nahrávku, plus nějakej novej korona shit (určitě ste už viděli náš quarantine playthrough k songu Tegridy Shit a jestli ne, tak to kurva napravte), no prostě zas něco, co se musí ve Vopici zapít....

No a zas tu máme mega sestavu. Tentokrát jsme se zaměřili na to, co máme nejradši....hned po hulení.... PITCH SHIFTEEEER.... Takže po víc jak pěti letech vracíme na scénu sérii akcí Show Your Guts, protože krom kouření zakázanejch látek to bude pořádnej gutturál contest, kdo ukáže the best sick vnitřek....

SPERM OF MANKIND
Takovej Cock & Ball Torture z Blavy.... No prostě TOP slovenskej pitch shifter bublavej gore válec s ultra hutnejma kytarama trochu ála KoRn, ultra gutturálem na majku a hlavně punkovym duchem, kterej rozmrdá kaďák každýho nácka, co mu vleze pod čurák.
https://www.facebook.com/Sperm-Of-Mankind-184552611976/

DEEP THROAT
Parta týpků s nejhlubšim a nejširšim hrdlem v republice. Tihle borci spapali už tolik koňskejch dicků, že kdyby chtěli, k pořádnýmu gutturálu pitch shifter už skoro ani nepotřebujou. Kam se na ten hnus hrabou jiný, nejen český rádoby gore smečky.
https://www.facebook.com/DeepThroatGrind/

ABHØRRENT CABARET
Ty vole, na tenhle new wave gore jsme čekali kurva dlouho. FlatV5, Destructive Explosion Of Anal Garland, Pisstolero....JO, přesně odtud tyhle týpky znáš, a voni sakra vědí, vo čem JE a BUDE gore. Tohle česká gore scéna sakra potřebovala a s timhle si se světem vytře prdel!!!!
https://www.facebook.com/AbhorrentC/

CAPSAICIN STITCH RUPTURE
Máš rád Last Days Of Humanity? Tihle pánové taky. Je třeba kecat víc? Možná, že maj rádi kurva pálivý a stehy trhající chilli a taky, že je to bokovka týpků z Pothead a Deep Throat, takže žádnej lacinej shit... Koncertní premiéra a možná i derniéra, a jestli se to stihne, tak i křest céda Morugore. A pokud neboudou týpci líný, tak by měla bejt i spešl chilli vomáčka uvařená pro tuhle slavnostní příležitost.

Nebylo by to blbý, kdybysme pořádali párty a nehráli tam? No neasi.... takže jasně že ještě POTHEAD
Znáš nás, ne? Jsme ze Žižkova, jinde než ve Vopici párty neděláme a sebenekriticky můžem říct, že vždycky stojej kurva za to, takže pokud nepřijdeš, můžeš už teď dopředu litovat.... A teda pokud nás fakt ještě neznáš, tak nájemný vraždy, pouliční přestřelky, drogy a hlavně gore a hip hop je to, co od nás můžeš čekat. A hlavně na týhle párty zas nějakej ten křest.... No vždycky musíme bejt něčim zajímavý, ale zas originální párty, kterou si prostě nesmíš nechat ujít!!!!!
https://www.facebook.com/guttural.weedcore.gang/

Takže si more zapamatuj datum dvacátýho druhýho ledna, Show Your Guts, pitch shifter gore párty ve Vopici!!!!! Vstupný dáme podle toho, kolik budem potřebovat na drogy a štětky, ale nejpozději před startem akce ho zveřejníme.....ale tak do stopáďa max, ne? Zas nejsme nějaký vyděračský šmejdi, co na tom chtěj vydělat :)))) Nebo jsme....?