THE HALO EFFECT, PAIN, BLOODRED HOURGLASS - Brno

8.2.2025 18:30 v SONO music club

THE HALO EFFECT vydali v srpnu 2022 debutové album "Days of the Lost" a pustili tak do světa bouři strhujících riffů, dunivých rytmů a podmanivých melodií, se kterými dosáhli vrcholu žebříčků po celé Evropě: #1 ve Švédsku, #3 ve Velké Británii, #6 v Německu, Rakousku a Finsku a #8 ve Švýcarsku.

Pod vedením nezaměnitelného growlu Mikaela Stannea, kytary Niclase Engelina, basy Petera Iwersa, bicích Daniela Svenssona a vizionářských kompozic Jespera Strömblada THE HALO EFFECT vtrhli na scénu se strhující intenzitou.

Následovala rozsáhlá evropská tour s MACHINE HEAD a AMON AMARTH, stejně jako účast na všech hlavních festivalech v Evropě. V březnu 2024 se THE HALO EFFECT připojili na evropskou tour ke krajanům z MESHUGGAH - a nyní se v roce 2025 vydávají na svou vlastní headline tour.

Fanoušci mohou očekávat napěchovaný set se skladbami z debutového alba ale také na novou muziku, protože kapela pilně pracuje na nové desce. Speciálním hostem na této tour budou industriální kolegové z labelu PAIN, kteří vydávají své nové album "I Am" 17. května. A k tomu, aby byl tento balíček kompletní, se jako předskokani připojí melo-death hvězdy z Finska, BLOODRED HOURGLASS.