Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

THY ART IS MURDER, MALEVOLENCE, KING 810, JUSTICE FOR THE DAMNED, ALLUVIAL - Brno

28.11.2022 18:00 až 23:00 v SONO music club

I tour australských zkázonosičů THY ART IS MURDER potkalo odsunutí. Z pochopitelných důvodů je opětovně naplánováno až na konec příštího roku a mění se na něm i dvě TAIM doprovázející kapely.

Nový termín koncertu je 28. 11. 2022 a sestavu tour tvoří: THY ART IS MURDER, MALEVOLENCE, KING 810, JUSTICE FOR THE DAMNED, ALLUVIAL!

Po tom, co minulé léto na Brutal Assaultu australští zkázonosiči THY ART IS MURDER přinutili k regulérnímu circle-pitu i fanoušky na přírodní tribuně, beznadějně vyprodali koncert v Praze. A jelikož letošní tour bylo z pochopitelných důvodů zrušeno, na konec příštího roku je naplánováno další.

TAIM jsou momentálně na špici a pomáhá tomu i to, že na všech koncertech nechávají všechno. Ale nechtějí se opakovat, takže tentokrát nevsází na deathmetalový doprovod, ale na přetřes přijde moderna a core směry. Očekávejte známou smrtící sebranku např. z Impericon tours: MALEVOLENCE, KING 810, ALPHA WOLF a ORBIT CULTURE.

A že ambasadorům zhouby z druhé strany zeměkoule nedochází dech, dokazuje nový, neuvěřitelně našlapaný singl “Killing Season”. Vyhlazování může začít…


THY ART IS MURDER

https://youtu.be/qyYNtl8f8Ks

https://youtu.be/8NfyTg6gzY4

https://youtu.be/yvPK0qKB8m4

https://youtu.be/47Plg93oJ1M

https://youtu.be/wIZDbRbG4-k

https://youtu.be/uw_qPfgTxuI

https://youtu.be/F0v_BYbApyE