Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Týnecký mazec 2021

21.8.2021 14:30 až 22.8.2021 03:00 v Letní parket Ostrov - Týnec nad Labem


Přátele a kamarádi Mazce,

jak se dalo tušit i tento rok mazec nebude, tak jak jsme plánovali. Chceme vždy, aby jste si náš festival užili všemi smysly ve skvělé atmosféře a kvalitě a to by v původním datumu nešlo. Proto jsme se rozhodli festival přeložit na nový termín 21.8. 2021.

Bohužel se změnou termínu dojde i nucené změně line-up. Vzhledem k potenciálním problémům zahraničních kapel s cestováním (Fallcie, Words That Burn, Sphere666, PERVERSITY) a nemožnosti změnit termín, jsme se domluvili, že jejich účast přeložíme na další rok 2022. Ovšem (a z čeho máme velkou radost) belgická mlátička BEAR přislíbila, že udělá vše pro to, aby vám mohla svojí speciální show předvést. Kluci se toho nebojí na pódiu a ani jinak. Takže zahraniční účast bude a bude stát za to.

Soupisku doplní kapely z českých luhů a hájů. Industiální thrasheři Mean Messiah, skvělý groovy deatheři Neurotic Machinery, death/grindový rubači Prolapsed, melodický metalcore/djent s ženským zastoupením Noisebleed, samozřejmě my Elysium metal + 2 další bandy budou přidány následně.

Festival proběhne ve stejné kvalitě, co se týče zvuku, zastřešení podia obsluhy a naší milé společnosti Doufáme, že si to k nám příjdete užít jako každý rok a opatření (pokud budou) nebudou obtěžovat vás ani nás. Zachovejte nám přízeň!!!

BEAR /BE/ - masakrózní kombinace hardcoru/metalu/matematiky ad. s jedinečnou živou show

ELYSIUM - metal z Týnca s energickým mixem groove death core

MEAN MESSIAH - moderní industrial thrash ojedinělého ražení v ČR

NEUROTIC MACHINERY - progresivní mix groove/deathu se závanem Gojira

EMBRACE THE DARKNESS - melodický doom/death s hustou atmosférou

PROLAPSED - nekompromisní death/grind ničící vše živé

NOISEBLEED - skvělý mix moderních stylů a melodiky s frontmankou v čele

CROW TO CROW - energický slam deathcore