Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Umbrtka – velký koncert

4.4.2020 19:00 v KD Šeříková

Vážení přátelé,
hudební uskupení Umbrtka koncertuje velmi výjimečně, nyní přichází po několika letech se speciálním vystoupením v Plzni na Slovanech, kde byla kdysi práce započata.

Umbrtka prošel od založení v roce 2000 velkou variabilitou vyznění a přinesl bohatou diskografii. Vždy byl středobodem tvorby samotný uctívaný Pán Umbrtka, a byl rozvíjen umělecký styl prachmatismus, v jehož základech lze spatřit estetiku železnice, starých továren, lesů, uzenin a mnoho dalšího. Tvorba kapely se stala rozšířenou mezi příznivci black metalu a mezi zaměstnanci drah a kovodělné výroby. Rok 2020 je výzmamým datem, kdy Pán již skutečně oslaví šedesáté narozeniny. Kromě známých skladeb zazní i řada kompozic, které dosud živě nezazněly, kupříkladu Kola za klenbou či Salám dobyvatel.

Koncert otevře black-deathová skupina Mallephyr. Jejich skladatelská a instrumentální zručnost strhává početnou posluchačskou základnu počínaje rokem 2014. Skrze jejich desky "Assailing the Holy" a "Womb of Worms" si právem vydobyli značný věhlas.

–––
UMBRTKA: https://youtu.be/5bNqpGN69gM
MALLEPHYR: https://youtu.be/HaGB0lrqTAU
–––
Předprodej:
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET
TICKETSTREAM
–––
Otevření sálu: 19:00
Zahájení koncertu: 20:00
KD Šeříková: http://www.kdserikova.eu
–––
"Kteříž připomínáte Umbrtku, nemlčtež!"