Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Warm up Stop & Go! vol. 4, Lycanthrophy, No god rhetoric, Turtle Rage, Controlled Existence

22.9.2023 18:00 v Klub 007 Strahov

Veřejná  · Kdokoli na Facebooku i mimo něj

V září 2023 se vrací STOP AND GO! Festival s explozivní sestavou kapel a i letos nás čeká extrémní dvoudenní hudební jízda v podobě Warm up párty Praze v Klubu 007 Strahov a hlavního festivalového dne v Brně v klubu Kabinet MÚZ.

Připravte se na dobrodružství a grindcore cestu do divočiny extrémních odnoží hudby, kde se moshpit stává rituálem a headbanging neodmyslitelnou součástí vaší existence.

STOP AND GO! Festival je tu pro ty, kdo se nebojí nechat se pohltit nezkrotnými extrémními riffy a prožít koncertní adrenalinovou extázi.
Během dvou nezapomenutelných víkendových dnů, 22. září 2023 v pražském Klubu 007 Strahov a 23. září 2023 v brněnském klubu Kabinet MÚZ, se vystřídá nekompromisní výběr českých a evropských extrémních kapel. Od hardcore punk kapel, které Vás rozpálí do běla, přes drtivé grindcorové smrště až po temné melodické klenoty metalového undergroundu - na této akci dostanete vše, po čem vaše extrému-chtivé srdce touží.

Přijďte v plné fastcore, grindcore, powerviolence zbroji!
STOP AND GO! Festival 2023 slibuje adrenalinem nabité dva dny, které vás pohltí do nekonečného víru energie, vášně a tvrdých riffů.

Takže, máte-li chuť na opravdovou extrémní hudbu, neváhejte a přijďte s námi udělat show, která rozpoutá bouři pod pódiem i na pódiu.
STOP AND GO! Festival 2023 – Naskoč do extrémních dimenzí hudby, střemhlav z pódia!

Sestava:
No God Rhetoric - fastcore/grindcore
Lycanthrophy - grindcore
Turtle Rage – fastcore/powerviolence, Německo
Controlled Existence - fastcore/grindcore


Co Vás čeká:

Turtle Rage
Kapela Turtle Rage z Berlína je úžasným vírem extrémní energie s rock and rollovým duchem! Jejich propojení fastcore, hardcore, powerviolence a punku tvoří unikátní a drtící zvuk, který zcela převrací všechno naruby. Agresivní kytarové riffy nám přinášejí nepřetržitou adrenalinovou powerviolence jízdu, která nám neumožňuje ani na chviličku zpomalit. Turtle Rage překračují všechny hranice. Setkání s kapelou naživo bude pro tebe nezaměnitelný zážitek plný nekompromisního výbuchu emocí a zuřivé vášně.

Controlled Existence
Kapela Controlled Existence z Prahy představuje naprosto čistou sílu a potenciál grindcore a fastcore! Jejich zvuk je zběsilý a nekompromisní, nabízející neustálou vlnu energie a destrukce. Intenzivní krátké skladby, agresivní kulometné bicí s kosti-drtivými kytarovými riffy, které působí jako razantní údery do tváře. Controlled Existence vykazuje mimořádnou schopnost propojit extrémní rychlost s technickou zručností, což dodává jejich hudbě nezaměnitelný charakter. Jejich vokály se rovnají hlasitému výkřiku vzpoury, školu klasického zpěvu zde nečekej!

Lycanthrophy
Legenda z Vysočiny Lycanthrophy ze Žďáru nad Sázavou je jednoduše brutální! Stálice na grindcore a fastcore scéně v České republice! Jejich nezaměnitelný zvuk je zběsilý a chaotický, s razantními přesnými bicími a jednoduchými kytarovými riffy, které se nedají přeslechnout. Skladby jsou krátké a přinášejí neustálou záplavu nekompromisního zvuku, stopek, změn temp. Lycanthrophy se nebojí kombinovat jednotlivé nástroje a jejich hudební styl odráží jejich odvahu a poslední dobou experimentální přístup. Šupinovy vokály dodávají hudbě zuřivost a agresivitu, což ji činí nezapomenutelnou. Tenhle vokál táhne. Kapela ze Žďáru nad Sázavou ukazuje, že talent a vášeň pro extrémní hudbu neznají hranic a že mají co nabídnout všem fanouškům extrémních žánrů.

No God Rhetoric
Kapela z Brna je nezadržitelným tornádem na grindcore a fastcore scéně! Jejich hudební tvorba je explozivní a nekompromisní, s rychlými chaotickými bicími a rychle se měnícími kytarovými riffy, které nás vtahují do nekonečného vrtkavého víru grindcore. Pomocí brutálních vokálům nás kapela dovede za hranici extremity. No God Rhetoric se odvážně pustili do zkoumání temných a technicky náročných staveb songů, čímž vytvořila vlastní jedinečný styl, který zanechává nepřehlédnutelnou stopu na hudební scéně. Jejich destruktivní zvukový projev zaujme každého fandu extrémní hudby a přináší opravdový zážitek.