Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Wedding Cannibals 4th Anniv.

9.7.2021 19:00 v Saloon Brandýs

Již čtvrtý (vý)ročník koncertu na oslavu výročí naší svatby. Tradičně v Saloonu Brandýs nad Labem a tradičně za účasti skvělých kapel. Letos zahrají Perfecitizen, Koloss a jako vždy nebudou chybět Shampoon Killer a Minority Sound.

PERFECITIZEN:
death/grind
(http://www.perfecitizen.com)
Sešli se takhle čtyři magoři (v tom nejlepším slova smyslu) a rozhodli se, že založí kapelu. Vznikli tak zabijáci Perfecitizen, kde nebudete vědět, co dřív sledovat. "Epileptický" vokál, "kalkulačkové" riffy kytary a basy nebo sbíječku (čti asi nejrychlejšího bubeníka u nás) za bicíma. Tenhle mix vám rozhodně vystřelí mozek z hlavy.
Loni perfe vydali skvělou desku "Humanipulation", tak se těšme.

https://www.youtube.com/watch?v=ht23f86UUII

KOLOSS:
thrash/death metal
(http://www.bandzone.cz/koloss)
Kapela Koloss není neznámou na Wedding Cannibals. Před dvěma lety zde pokřtili své debutové album "Reborn" a předvedli energií nabitý set. Koloss jsou poskládáni z protřelých metalových persón a jako celek pak servírují velmi solidní thrash/death metal. V současné době kapela pracuje na nových skladbách a kdo ví, třeba se nějaké novinky dočkáme na WC (čti Wedding Cannibals)

https://www.youtube.com/watch?v=bfrbqTgSmqg

SHAMPOON KILLER:
death metal
(http://www.bandzone.cz/shampoonkiller)
Tady asi není co dodat. Šampóni už se stali nedílnou součástí naší akce. Své místo zde mají pro jejich pohodovost, kdy nejednou akci otevírali a to stylem "přijít, do lidí nekompromisně narvat brutal porci death metalu, vylejt se a být v pohodě". Nejen, že našim (a doufáme, že i vašim) uším lahodí jejich poklidné romantické skladby a vokální duety, ale taky se s nimi strašně dobře...chlastá.
Loni navíc vydali jednu z top deathmetal desek roku, Mankind Depravity!

https://www.youtube.com/watch?v=bM1BZG_3tvQ

MINORITY SOUND:
cyber metal
(http://www.minoritysound.com)
Také netřeba představovat. Už z osobních důvodů stálice Wedding Cannibals. Není v naší zemi moc kapel, které by se mohli prezentovat nálepkou "cybermetal" a Minority Sound rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co může tento žánr nabídnout. Energická show a kombinace elektroniky a metalu vás nenechá sedět. Začátkem roku kapela vydala nový singl Cyberdosed, ktery stoprocentně na akci zazní.

https://www.youtube.com/watch?v=KX_mjZMTdcs

[DOPRAVA]

Z Prahy:
bus 375> Českomoravská > Vysočanská > Prosek > Letňany > Brandýs n. L. náměstí (cca 35 min)
bus 367> Černý most > Brandýs n. L náměstí (cca 20 min)

[PIVO A OBČERSTVENÍ)

Pivo Holba, Kozel, letos v jednání Plzeň.
Na zahrádce klobásky na grilu.