Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Winter Dreaming

17.1.2020 19:00 v Modrá Vopice

Přijďte se s námi uprostřed zimy zahřát ke krbu v Modré Vopici a zasnít se a zavlnit při poslechu kapel:

Nocturnal Pestilence
(blackened metal; Praha)

"Nejvíce mě baví, a bavilo mě to i v tento večer, jak se písně NP proměňují a jsou žánrově svobodné. Krásné čisté zpěvy Aleny byly tentokrát ještě více barvité, více si se svým hlasem totiž hrála a nechala jej plynout. Agresivní extrémní polohy tradičně rozpumpovávaly krev v žilách, jak se stalo například v písni The Blood" (Female Fronted Frenzy Praha report MarastMusic)

Embrace the Darkness
(melodic death/doom; Kuřim)

"Embrace the Darkness svůj projev staví na v dnešní době velmi oblíbeném stylu, v němž můžete naleznout prvky tónin kapel jako Insomnium, In Mourning, Draconian, Novembers Doom, October Tide, nebo Omnium Gatherum(...)Povětšinou střední tempa jsou tvořená hustou vrstvou kytarových hloubek, tu a tam se objeví akustické kytarové hrátky, které v některých momentech nahradí rychlejší úseky, které ženou dopředu kopáky a ony houslové party se tím vším linou jako had obmotávající svou kořist." (recenze na album The Nameless na MarastMusic)

Amissa Anima
(melancholic black metal; Praha)

První koncert v ČR!
"Vítejte ve vnitřním světě mladé dívky, která skrze svůj debutový počin „Anamnesa” vypráví svůj příběh a přemýšlí nad životem a jeho stíny. Vypráví svůj příběh, zároveň však ukazuje lásku k hudbě a odhodlání vyjádřit se, ať to stojí, co to stojí. V podstatě je tohle odhodlání až neuvěřitelné, protože Tereza V. složila a vše nahrála úplně sama." (recenze alba Anamnesa na obscuro.cz)
Na jejím první vystoupení ji doprovodí 3 skvělí hudebníci! Máme se na co těšit.

Speciální host kapela STELLARIS - nová pražská banda v čele se zpěvačkou Nicol vystoupí POPRVÉ na pódiu! Můžete se těšit na jejich mix melodického metalcoru a post-hardcoru a spoustu energie!