Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.
zrušeno

Darkher, Forndom, The Devil's Trade - Praha

13.4.2020 19:30 až 23:00 v Futurum Music Bar

Máme neskutečnou radost, že v Praze uvidíme vystoupení tří ojedinělých a dechberoucích hudebních interpretů.
A myslíme si, že tento takřka pohanský koncert je přesně to, co dokáže udělat z jinak obyčejného velikonočního pondělí nezapomenutelný zážitek pro nás všechny.

---------------

DARKHER (UK - Prophecy)
www.facebook.com/DARKHERMUSIC
www.darkher.com
darkher-uk.bandcamp.com

Vítejte ve světě DARKHER, jejichž hudba bývá označována za temný a možná až strašidelný výlet do duše britské skladatelky a vokalistky Jayn H. Wissenberg, které sekunduje její manžel, kytarista Martin T. Wissenberg.
Jejich podmanivý dark folk, umně propletený metalem s temnými riffy a démonickými vokály, je plný kontrastů a emocí.

Už debutové EP "The Kingdom Field" z roku 2014 se dostalo do povědomí svým charakteristickým soundem a bylo kladně přijato kritiky, ale teprve první (a prozatím poslední) studiové album "Realms" (2016) ukázalo, že se zrodila nová královna temnoty, jejíž zlověstně inspirující hudba vám roztrhá duši na cáry, které vystřelí do sfér někde mezi touto realitou a jinými světy a bude jen na vás, zda ji dokážete poskládat zase zpátky.

-----------------

FORNDOM (Sweden - Nordvis Produktion)
www.facebook.com/Forndom
forndom.bandcamp.com

Pagan neofolk a dark ambient. Kultura, tradice, historie, příroda, melancholie. Tím je řečeno v podstatě vše.

Švédský multiinstrumentalista H. L. H. Swärd vás svým podmanivým zpěvem za doprovodu tradičních hudebních nástrojů přenese do dávné minulosti a dovolí vám zavřít oči a ztratit se v mlze temného lesa, kde vás opřede magickými rituálními motivy.

Od vydání debutového alba "Dauðra Dura" (2016), které těsně následovalo prvotní vlaštovku EP "Flykt" (2015), uběhnou zanedlouho 4 roky a my netrpělivě očekáváme zbrusu nový počin s názvem "Faþir", který by se měl objevit někdy začátkem letošního roku.

Už teď je nám jasné, že chystaný koncert určitě nebude jen o hudebním zážitku. Hudba Forndom je něco víc. Je to cesta. Cesta zpět v čase až k počátkům skandinávské filozofie a víry, do dob, kdy člověk žil v souladu s rytmem přírody, se životem a smrtí. Neměl jinou volbu.

Pokud náhodou Forndom ještě neznáte, myslíme si, že pokud máte rádi Wardrunu, bude vám Forndom stejně blízký a srozumitelný.

-------------

THE DEVIL'S TRADE (Hungary - Golden Antenna)
www.facebook.com/TheDevilsTrade
thedevilstrade.bandcamp.com
www.goldenantenna.com

Pro zahřátí vám na začátku večera představíme vycházející hvězdu z Maďarska. David Makó nás dostal do kolen směsicí tradičního srdcervoucího temného a zpěvného transylvánského folku s něčím, co trošku připomíná staré dobré Led Zeppelin nebo Doors. Dejte mu šanci a určitě nebudete litovat.

Vstupenky na koncert v hodnotě 460,- budou k dispozici v předprodeji od 4.února přes portál GoOut.
Na místě budou za 550,-

Podobné akce